Co tě nezabije to tě posílí .

Červenec 2018

Nenapravitelná chyba

26. července 2018 v 19:19 | Loarah |  Téma týdne
Co a proč me napadlo jako první, po přečtení tématu týdne, zrovna přátelství, to nevím. Ale co už, že?
Chyby v přátelství?:
je možné že za kamaráda bereme kde koho, to je docela chyba protože potom jsme my tím kdo je zaskočen a nemile překvapen z né příliš kamarádského chování.
K tomu se pojí to, že když úplně nevíme kdo je opravdu kamarád, jsme potom v šoku když nám nepomůže.
ALE KDO JE KAMARÁD? Ten opravdoví?
Určitě to není někdo kdo je jak na baterky, musí z toho něco mít a není tu pro vás pořád. Nemyslím 24hodin denně, to nejsme nikdo - taky musíme někdy spát. Ale kdykoli mu napíšete, kamarád odepíše hned jak má čas. KAMARÁD SE ZAJÍMÁ o VÁS.
Když se,nedej bože, stane že vám někdo něco udělá, vy mu to napíšete jako prvnímu(Klidne v pul druhé ráno), a ten člověk vám neodpoví. Jasně že neodpoví hned, ale neodpoví vám ani po dvou dnech, tydnu, či týdnech. NENÍ TO KAMARÁD. Promin, ale NE není. Když se ozvete jemu znovu vy, kdy jste ve sra….kách, ale on se vám neozve ani zpátky. Nijak. TAK NENÍ TO KAMARÁD.
Ani když vám pak teda nějak někdy odpoví a že neví jak vám pomoct. Ani tak to NENÍ KAMARÁD.
Jo ani kamarádi to nemusí vědět, ale jsou tu pro vás. Vyslechnou vás s NENECHAJÍ VÁS VE SRA...KÁCH SAMOTNÝ.
Ale co je vrchol? Když vy, vy sami se obětujete abyste tomu(tehdy klidně ještě kamarádovi) zachránili zadel, a on vám to oplatí jak? Tím, že nechce mít doma tichou domácnost když by si psal s váma a jeho polovička vás úplně nemusí. Takže s vámi nekomunikuje.
KDE SE STALA TAK VELKÁ CHYBA?
Na kolena vás potom dostane když vám po slohovce a obhajování se jak je pro něj ona přednější než všichni ostatní napíše, že doufá že kamarádka jste stále. ALE VY NEJSTE JEHO KAMARÁDKA. PROTOŽE ON NENÍ VÁŠ. Když vy necháte někoho aby si pošpiněním vašeho jmena zachránil zadel, a pak se k vám otočí zády... NENÍ to kamarád, a ani vy jeho. Proč? Protože být něčí kamarádka, jen aby jste mu mohly zachraňovat znovu a znovu zedek přičemž on na vás kašle když ho potřebujete,(protože ona a mely by "tichou domácnost")NECHCETE.
VĚŘTE MI.
Můžete mi oponovat "ale vždyť je jasné že když má přítelkyni tak nikdo jiný není prioritní" ale víte v čem je háček? Kamarádi tu byly, byly tu dřív než ten protějšek, zachraňovaly a pomáhaly klidně i s ted už protějškem, a KDYŽ VÁS POTŘEBUJÍ. MÁTE TU BÝT I VY PRO NĚ, JAKO ONI PRO VÁS. Tak to prostě chodí.
A ne že tu budete až zase když budete potřebovat.

Ne? NE!

16. července 2018 v 7:23 | Loarah |  Téma týdne
Téma týdne : "Když se nedaří"
Ale co takhle se nezameřovat na to negativní? Vždyť vis že když máš o něcem opravdu silné pochyby tak se ti vyplní. Protože proč? Protože na co myslíš, na to soustředáš energii, a na co soustředíš energii na to jses zameřená/ý, a to se pak stane.
Pak je tu ještě fyzicke nedareni. Jako když jsem po dvou tydnech v práci, po 12ti hodinových smenach už blbla. Vážila něco jiného, rikala jiné částky A podelala skoro na co jsem sáhla. Taky se mi k tomu rozjel zánět slachy v nártu a to vratný koleno mam zase 3x takový než normálne. Ale vis co?
Kousla jsem se a dneska ve čtyři rano vstala, po dvanactce kdy jsem do postele ulehala v půl dvanácté večer. A teď. Teď sedím ve vlaku a jedu pryc. Vlastně už jsem dávno mimo Prahu.
A přestože budu muset asi tak 150x prestupovat protože jedna vyluka, tak to za to co? Stojí.
Nemuzes brát všechno pesimisticky. Jinak by ses z toho nevyhrabal, měl bys deprese z toho ze mas deprese a přemýšlel jen nad tím špatným. A zameroval by ses na to. A potom

Stačí mít jeden životní cíl...?

3. července 2018 v 12:21 | Loarah |  Téma týdne

Při tomhle tématu tydne mě jako první napadá, že si spousta lidí zaměňuje mít životní cíl s chtít si v životě něco splnit.
Je strašně zvláštní se zastavit, a zamyslet se nad tímto pojmem.Protoze každý máme něco co bychom v životě chtěli ale je přesně to životní cíl? Stačí mít jen jeden? Je správně mít jen jeden životní cíl?
Já to cítím a vidim tak, že mam určitý svuj hnací motor. Můžeme tomu rikat i on cíl. Ale take cítím to ze jakmile ukážete lidem svůj cíl. Když se s nim důkladně sveríte, přestane pro vas být tak ulezity. Mým životním cílem je hlavně být zdravá a život si užívat, užívat si cesty za sny, za cíly.
Obcas se mi to úplně nepovede jako 27.6. před vysvědčením 😂🤷🏼‍♀️🙋🏼, Trošičku se mi povedlo si zlomit nos na motokárách. Kdo by to byl čekal, že? 😁 Nepovedlo se mi úplně si udržet zdravý ale tu cestu jsem si užila. A šla bych znovu, a taky ze půjdu. Na ty motokary znovu. Protože to stalo za to!
Presneji jsem si nevšimla zatáčky po rovince a s plynem seslaplym k podlaze jsem to napalila do mantinelu z pneumatik. I přesto ze jsem měla helmu se mi to povedlo. Každopádně personál Opravdu chvalim. Hned byl u mě a staral se.


Ceho jste si ještě mohli povšimnout jsou