Co tě nezabije to tě posílí .

Červen 2018

Znásilnění? Následná past myšlenek

23. června 2018 v 16:49 | Loarah |  Téma týdne
Nemusíš mít ani vyzivave oblečení, můžeš mít klidně nevzhledne džíny, spinavejsi tričko s dlouhým rukavem a mastné vlasy. A stejně slovo NE nestačí.
Nestačí ani vzlykani, proseni, pláč ani odtahovani ho od sebe s tím ze se stihnes obléknout. Nestačí ani smíření a dělání ze nic(i když v mnoha případech ano), ani predstirani ze nic. Ba ani nepomáhá laxnost a co se stalo, stalo se cus, šlus a nazdar.
Nejvhodnější je nedat zadnou šanci, odejít včas.

Není ti příjemná konverzace nebo tema? Odejdi. Ať Jses za suchara nebo ne. Nikdo nemá právo dělat to co ti není příjemné. To co ti je bolestivé, a nikdo nemá právo te zneužít. Nikdo!
Když se stane, nemůžeš obviňovat sebe. Nemá cenu si to dávat za vinU. Buď bys to byla ty, nebo nejaka jiná. A karty padly na tebe. Neboj se vystoupit a říct co se ti stalo. Hlavně se netryzni myslenkama ze co by kdyby.

Kde je ten se srdcem na pravem místě?

5. června 2018 v 18:30 | Loarah |  Téma týdne
Kdo má srdce na pravém místě...?
co je opravdu zvláštní je to, že jsem nikdy nečekala, byť mě to ani nenapadlo, že zrovna já budu řešit určité problémy s muži. Fakt jsem si věřila že mě tohle nepotká, a vualá? Je to za mnou.
Nikdy by mě nenapadlo že si zažiju jaké to je být s partnerem se kterým se to zpočátku zdá jako naprosto pohádkový, ideální, krásný vztah plný zážitků a skvělých dní, a pak se z toho vyklube peklo. každý si vztahové peklo představuje opravdu jinak. Peklo v podobě hádek vyvolaných z jeho strany, hádky které byly opravdu o ničem, zkoušení se mnou manipulovat z jeho strany, nadávky do ku**ev, zlatokopek, shazování mě samotné. Potom i shazování mě před rodinou, a potom? Ne neuhodil mě jak by se možná dalo čekat. Ale věta "podívej se jak nemožně se chováš!" mi bohatě stačila na to abych se sebrala a odešla. Kdyby měl důvod k tomu mi to říct tak budiš, to bych brala, ale já se chci učit protože zkoušky- několikrát mu to říkám, a on to nerespektuje a potom na mě vyrukuje s tímhle? Zrovna na mě. kdyby tak viděl sebe jak se ke mě choval. A co mě čekalo když jsem se vrátila domu? Klečel a prosil, řekl slovo "prosím" tolikrát že přestalo mít význam. Chodil za mnou po kolenou a prosil, dělal že brečí. Ale když viděl mou reakci, byl mi naprosto lhostejný, tak začal útočit. Tohle opravdu nikomu nepřeji, mít čest s takovým člověkem. Byl to člověk který mě naučil co v životě opravdu nechci, životní lekce jak trám. Jak se říká "Lidé přichází a odchází. Někteří ti dají životní lekci a někteří ti v srdci zanechají díru."
No a druhá věc kterou jsem opravdu nečekala? Fakt ze srdce by mě nenapadlo, že se dám dohromady s