Co tě nezabije to tě posílí .

Zvuk myšlenky...

8. ledna 2017 v 22:46 | Loarah |  Téma týdne
Zdraví v novém roce.
Je neděle večer a mně hlavou proběhla myšlenka "co když všechno co dělám je zbytečné…?", je mi jasný že takováhle myšlenka proběhla už někdy určitě každému.
Mě proběhla hlavou teď po tom, co jsem do školy měla nakreslit tři různé dorty, vlastní rukou. Jsem na cukrářce ve třeťáku, čekají mě zkoušky a tak…. A najednou neumím ani nakreslit dort a to mám v červnu dělat závěrky! Bože!
Chci si udělat maturitu, nebo to alespoň zkusit s tím že si pak můžu alespoň říct, že jsem prostě blbá a nemám na to. Pak chci dělat tatérku a píchat piercingy. Teď člověku bleskne hlavou že "jo Budeš potřebovat umět kreslit. A to ty neumíš, jak jsi teď napsala!" a potom "Co chceš dělat s tím že chceš tetovat ale neumíš kreslit?"
Snad v každém filmu je pointa jít si za svým snem, a tohle je můj sen. Neumím kreslit-to se dá zkusit naučit na kurzu kreslení, neumím anglicky a vůbec mi to nejde do hlavy- to se dá naučit na kurzu jazyku třeba od Lite který mají kurzy nejlepší i když cenové náročný, neumím tetovat- to se naučím na kurzu, neumím anatomii kůže- to se dá naučit na kurzu kosmetičky. Všechno jde když se chce, jen v sebe ten člověk musí věřit a musí mít kolem sebe alespoň pár lidí, kteří věří v to že on to dá a že si svůj sen splní.
Mám v hajzlu záda, koleno, a nemůžu na hory ani podělaný led si jít zabruslit, kdybych spadla tak můžu ochrnout. Což by mi můj sen dost zkomplikovalo. A jak chci s tímhle dělat tatérku? Tak že věřím! Věřím v zázraky, ale i jím se musí napomáhat a to, tvrdou dřinou.
Ony totiž sny jsou lidský pohon kupředu, když lidi ztratí sny, ztratí kus sebe a nemají kam jít dopředu. Nemají nic, co je žene kupředu, tam někam. Spousta lidí jde někam a neví proč, nežije když nemá své sny. Vždycky jsem věřila v to že když někomu budete svěřovat to, jaké máte sny tak už pro vás nebudou tak důležité a odsunete je na stranu a po čase na ně zapomenete, ale když budete své sny svěřovat lidem, kterým věříte, tak vám s jejich plněním mohou pomoci nebo je šířit dál. A tak i vy věřte v mé sny, a já budu věřit ve vaše.
Nic není nemožné! A nic není nesplnitelné!
Jen je potřeba na tom pracovat a nečekat že se to snese odnikud jako zázrak přímo vám do rukou.
Já mám svůj seznam snů a několik z nich si právě plním, třeba; Psát si roky blog, psát svou knihu, vyučit se v oboru a být v něm dobrá.
Víc si zatím nechám pro sebe a vám je sdělím, až si je bud splním nebo budu na jejich začátku.

Je důležité mít své sny! Protože sny z nás dělá to, čím jsme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Čaj se psem Čaj se psem | Web | 8. ledna 2017 v 23:20 | Reagovat

Souhlasím!

2 Eliss Eliss | Web | 9. ledna 2017 v 9:29 | Reagovat

Držím palce v cestě za svým snem...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama