Co tě nezabije to tě posílí .

Jaká je cena života. ..?

16. února 2016 v 5:31 | Loarah |  Téma týdne
Tak me napadá,kdyz vidím tohle tema tydne, ze je to neco nad cim by se člověk mel zamyslet.
Jaká je ale cena života? O tom by se dalo polemizovat do

nekonečna a stále by to nemelo konce. Právník,soudce nebo doktor, každý z nich by na to mel svuj vlastni specificky názor ktery by byl naprosto určitě alespon z male části ovlivnen jeho profesí. Jak se říká, sto lidí,sto chutí.
Když si, ale ja predstavim ze bych se vzila do uz zmiňovaného právníka nebo soudce tak vidim jen hromadu zákonů a ústav o lidských právech. A taky tresty za usmrcení.
Ale jako lekar to vidím naprosto jinak coz je asi pochopitelne. Jako lékař vidim pod pojmem "Cena nasich životů" neco jako obrovskoi nemocnici kde není moc nemocných pacientů.
Asi jste uz nejméně jednou neco slyšeli nebo narazili na slovo Aura. A proc to zmiňuji? Pro me jako takovou,kdyz se nevzivam do žádných profesí, je to prave tohle. Podle me je aura prave ta cena naseho života. Jasne da se menit, ale ceny v obchodrch taky nejsou neustále stejné.
Kdo se jak chova ke druhým, od toho se meni aura a tudíž i cena jeho života. Alespoň pro me to tak je.

Tak se mejte ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ja Ja | 13. října 2016 v 14:16 | Reagovat

Cena života je nevyčíslitelná. Život je kvalitou samotnou o sobě a jeho cena nemůže být převedena na peníze. Neexistuje žádný kritérium, podle kterýho by jsme cenu života mohli vyčíslit.

2 Ja Ja | 13. října 2016 v 14:18 | Reagovat

Pokud se někdo uchýlí k vyčíslování života, tak by měl mít na paměti, že jeho cena je přesto nevyčíslitelná. Že cena, jakou někdo stanoví je jen symbolická a ve skutečnosti neznázorňuje skutečnou cenu života.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama