Co tě nezabije to tě posílí .

Ideální svět ...?

15. prosince 2015 v 18:54 | Loarah |  Téma týdne
Ahoj, nějak ted po tom co jsem se vyznala(jestli to vůbec bylo vyznání) svěmu doufám že budoucímu přítelovi, ted je to respektive moje dá se říct spřízněné duši. Mi tak došlo, že můj blog vlastně není pomalu o ničem jiném než o mích uvahách. Nevím jestli to vubec nekoho baví číst ale m by to možná bavilo být nekým jiným ale jak se říká; Sto lidí, sto chutí, že ?
Možná jsem závislá na tom myslet si že se celý svět točí kolem mě, jako si myslí malé děti které z toho vrostou ale co už. Třeba mě to někdy přejde. A když ne ?
Co je vlastně ten ideální svět ? Jak ho poznáme? Je někde na zemi? Či si ho nosíme sami v sobě? Jak to vlastně je?
Ideální svět si pravděpodobne představujeme každý jinak, což je pochopitelné. Ale je možnost že by si třeba dva lidé představovali ideální svět stejně ? Šlo by to vůbec?
Jeden si přestavuje ideální svět v jiné zemi, někdo jiný na jiné planetě. Někdo třeb zase s nekonečnem knih které ho zajímaj, ne ? Světů muže být nekonečno. Každý utíka do svého soukromého světa, nebo snad ne? Co člověk to svět? Ano či ne ?
Stejně tak jako má každý svou Pandořinu skříňku, má každý i svůj vlastní svět. Nebo se mílím ?
Každý tam někdy uteče. Ať je to kvůli strachu, vypnutí nebo snad úniku z reality ? Máme k tomuu svůj vlastní důvod. Nebo snad ne ?
Nebudu vám tu psát co a jak máme my všichni lidé dohormady stejné. Taky byste to mohly vypnout a to se mi zrovna nechce.
Chtěla jsem jen zkusit vypsat mozek což se mi podařilo jak se tak dívám a docela bravůrně. Že? (smích)
Říkám si ; "Má každý takovej ten divnej pocit v břiše, a vůbec v celém těle. Když někomu vyzná že ho potřebuje?" Proč to tak bývá ? Máte to taky ? Čim to vůbec je ....? Protože je ten dotýčný/ná ten/ta pravý/vá ?
A víš co ? To nezjstíš dokud neuvidíš jeho odpověd. Je předvítelný/ná ? Čekal/a jsi něco takového? A ty si vážně myslíš že by ti slo být s někým koho dokážes predpovídat ? Nevím jak ty ale já osoně si to teda vážně nemyslím.
Vyhrnou ti slzy , byť jen imaginární, z té odpovedi kterou jsi nemohl čekat? Jdi do toho ! Nenech si utéct tu možnost zjistit jestli s nm chceš ztrávit třeba i jen měsíc nebo celý zbytek života...
Jdi za tím co volá tvoje intuice, i kdybys musel/a jít třeba přes mrtvoly. Bude tam Tvůj Ideálí svět a v to věř! Tak už běž .Tak zatím páčko
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama