Co tě nezabije to tě posílí .

Prosinec 2015

Ideální svět ...?

15. prosince 2015 v 18:54 | Loarah |  Téma týdne
Ahoj, nějak ted po tom co jsem se vyznala(jestli to vůbec bylo vyznání) svěmu doufám že budoucímu přítelovi, ted je to respektive moje dá se říct spřízněné duši. Mi tak došlo, že můj blog vlastně není pomalu o ničem jiném než o mích uvahách. Nevím jestli to vubec nekoho baví číst ale m by to možná bavilo být nekým jiným ale jak se říká; Sto lidí, sto chutí, že ?
Možná jsem závislá na tom myslet si že se celý svět točí kolem mě, jako si myslí malé děti které z toho vrostou ale co už. Třeba mě to někdy přejde. A když ne ?
Co je vlastně ten ideální svět ? Jak ho poznáme? Je někde na zemi? Či si ho nosíme sami v sobě? Jak to vlastně je?
Ideální svět si pravděpodobne představujeme každý jinak, což je pochopitelné. Ale je možnost že by si třeba dva lidé představovali ideální svět stejně ? Šlo by to vůbec?
Jeden si přestavuje ideální svět v jiné zemi, někdo jiný na jiné planetě. Někdo třeb zase s nekonečnem knih které ho zajímaj, ne ? Světů muže být nekonečno. Každý utíka do svého soukromého světa, nebo snad ne? Co člověk to svět? Ano či ne ?
Stejně tak jako má každý svou Pandořinu skříňku, má každý i svůj vlastní svět. Nebo se mílím ?
Každý tam někdy uteče. Ať je to kvůli strachu, vypnutí nebo snad úniku z reality ? Máme k tomuu svůj vlastní důvod. Nebo snad ne ?
Nebudu vám tu psát co a jak máme my všichni lidé dohormady stejné. Taky byste to mohly vypnout a to se mi zrovna nechce.
Chtěla jsem jen zkusit vypsat mozek což se mi podařilo jak se tak dívám a docela bravůrně. Že? (smích)
Říkám si ; "Má každý takovej ten divnej pocit v břiše, a vůbec v celém těle. Když někomu vyzná že ho potřebuje?" Proč to tak bývá ? Máte to taky ? Čim to vůbec je ....? Protože je ten dotýčný/ná ten/ta pravý/vá ?
A víš co ? To nezjstíš dokud neuvidíš jeho odpověd. Je předvítelný/ná ? Čekal/a jsi něco takového? A ty si vážně myslíš že by ti slo být s někým koho dokážes predpovídat ? Nevím jak ty ale já osoně si to teda vážně nemyslím.
Vyhrnou ti slzy , byť jen imaginární, z té odpovedi kterou jsi nemohl čekat? Jdi do toho ! Nenech si utéct tu možnost zjistit jestli s nm chceš ztrávit třeba i jen měsíc nebo celý zbytek života...
Jdi za tím co volá tvoje intuice, i kdybys musel/a jít třeba přes mrtvoly. Bude tam Tvůj Ideálí svět a v to věř! Tak už běž .Tak zatím páčko

Ve stinu hvězd

1. prosince 2015 v 6:05 | Loarah |  Téma týdne
Co pro nas vlastně znamenaji hvězdy? Pro každého něco naprosto jiného.
Predstav si nebe bez hvězd. Uz nikdy by si je neviděl.
Nebe bez slunce. Nikdy by si uz necítil jeho paprsky jak prohrávají tvou kůži.
Nebe bez mraků které připomínají ruzne veci. Uz nikdy by si nemohl přemýšlet nad tim co ti kterej mrak připomíná.
A pak uz jen nebe , šedive jako beton. Uz nikdy by jsi nevidel/a jak z neho pada snih, kapky vody nebo jak mrholi.
Představ si ze bys uz nic takoviho nikdy nevidel.
Honi se mi to hlavou ted kdyz ležím v nemocnici na luzkovim casti u okna a kapky vody bubnují do okapů.
Tady ma člověk vzdycky tolik casu na přemýšlení o sobe samem a spouste dalšich věcí... teda pokud zrovna nema silene bolesti ja krere mu nepomůže ani paralen a ani kapacka.

Jde o to predstavit si vsechny banality ktere uz pomalu ani nevnimame a uvědomit si co bysme byly my bez nich a ony bez nas....

Ted v průběhu týdne, vidim to tak do 2 dnů, mi budou delat lumbalni punkci. Ne ze bych z toho mela strach nebo podobne ale ja se spis tak trochu desim toho co bude potom. Aspon že mam na pokoji Terku, kamaradku uz od školky.
Takže budu mit další spoustu času přemýšlet.Tak uvidim co vymyslim.