Co tě nezabije to tě posílí .

Kdo lze, ten....

21. června 2015 v 20:36 | Loarah |  Téma týdne
Hned jak jsem koukla na tema týdne tak se mi vybavil film "Šéfe jsem v tom" kde hraje Lindsay Lohan mladou slečnu ktera zalhala ze je tehotna proto aby si udržela práci(kdo nevidel, doporučuji shlédnout)a potom se to s ni celou dobu táhlo. Je asi jasné ze kazdy zalhal, mozna necim docela neskodnym jako ze je mu fajn, je šťastný nebo ze ma partnera , ale co kdyz je to lez ktera je skodna? Treba kdyz dotyčna osoba zalze v tom ze není a nebo jeste je panna/panic kdyz ti tak doopravdy není, je nebo byla tehotna, ma nevyléčitelnou nemoc a další? Je jen jedna odpověď a to ;"dopadnes jako postava kterou hrala Lindsay!!!" protože co? Kazda lez jednou musí prasknout a je jen otazkou casu kdy.
Buďme upřímní, kdo si v pozadavkach na partnera rika ;musi byl hodnej,milej,vtipnej,uprimnej ale kdo z vas si rekne aby nelhal?Jak tak koukam okolo sebe tak se to bere uz jako samozřejmost jenze chyba! Nekdo lze kudy chodí. A tady to je. Když ti nekdo v necem podstatnem zalze a ty ti pak zjistis,jak ti je? Jses vytoceny, nasrany do nepříčetnosti nebo je ti úzko? Ale co vic, tomu dotyčnému klesáš v ocich a neví zda ti může věřit. Proto se lhat nemá.
Nedávno jsem na Facebooku zahledla obrazek s textem ; Na pravdu se možná časem zapomene ale se lží člověk zije celej zbytek života.
A je to pravda. Když zalzes v necen podstatnem jednou, zalzes i podruhé a pak je z toho uz kolotoc lzi.Ze kterého není bezbolestna cesta ven, nekdy z neho není cesta ven vůbec a toho kdo zalhal to szira vic a víc.
Všichni zname to pořekadlo : Kdo lže, ten krade a do pekla se hrabe:<- nekdo možná predelane nebo o fous jinak ale jde o to co z toho vyplývá.

Zalzi jen ve chvíli kdy je to opravdu nutné,jinak podřezáváš větev pod sebou samim.A kdyz jses ve vztahu kdy si nemate co říct a tak lzez tak z nehi okamžite odejdi, takhle to v plnohodnotnem vztahu nechodí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama