Co tě nezabije to tě posílí .

Prosinec 2014

Chceš ale nemůžeš

11. prosince 2014 v 15:52 | Pubertální Laura |  Téma týdne
Tak po dlouhé době zase zdravím, moc se omlouvám že jsem byla neaktivní a asi ještě do vánoc neaktivní budu ale nějak mě zdržuje škola.
Jestli můj blog čtete už dýl tak jsem se někdy nějak možná zmínila o tom že mám v plánu jít zkusit modeling a tak se stalo . V pátek 5.12.2014 byl casting od modelingové agentury Elite Model Look , a jak jsem už dlouho tahala kamarádku ze školky že to půjdeme zkusit tak se stalo a my tam šly. Bylo to tam příjemné sice hodně schodů a výtah ale toho jsme si všimli až když jsme byly nahoře u dveří a sepisovali dotazníček.
Nebyl to veliký casting jako bývají v Dubnu v praze a ostatních městech v jiných termínech, ale takoví jak já tomu říkám soukomí casting pro VIP. Já VIP nejsem a nijak mě to netápí.
Nejdříve se na chodbě vyplnil dotazníček se jménem a příjmením, adresou, telefoními čísli,výkou, mírami, jazyky, barvou vlasů, očí a emailovou adresou. Báli jsme, že tam bude spousta holek v řadě, ale byly jsme tam mezi prvníma deseti, dokonce v první pětce což je obdivuhodný výkon. Po chvilce když si po kamarádku přišla slečna co ten casting měla zdřejmně nastarosti. Jí si změřila, nafotila a promluvila s ni sní, po maximálně 15 ti minutách kamarádka vylelza a slena si vzala k sobě mně. Byla tam menší chodbička a z ní jedny dveře do pracovny kde byly nějaký dva lidi u stolu za počítačem a pak druhé do kterých jsme šly my. Prostá místnost s pohovkou, stolkem a taburetem, ale beztak měla nějaké osobní kouzlo. Posadila mě na pohovku a vzala si ode mě dotazník, postupně se ptala na položky které tam byly i nebyli, na střední školu, sport, zájmy, jazyky. Potom jsems emusela pochopitelně zout a šly jsme mě změřit, podle jejich metru jsem měla 188,5cm což je podle mě nějaký nesmysl protože normálně mám 193cm, ale tak třeba to udělala abych se vešla do jejich mír nebo tabulek nebo co to na to mají. Pak obout a nafotit. Nejdříve si mě fotila od ramen nahoru, potom celou postavu, pak obličeje a potom z profilu, samozdřejmě jsem se na to fotkách tvářila jako kus paka.
Při odchodu mi řekal že když budou mít zájem, což mi přišlo jako by se jednalo o nějaký kus masa, tak že se do 14 ti dnů ozvou a když ne tak nic.
Tak jsem zvědavá ale moc si nevěřím.

Někdy prostě chceme něco co mít nemůžeme. A nechceme co máme na dostah ruky, což je náramná škoda .
Nebo někdy nemůže prostě říct nevo co opravdu chceme protože následky které by následovaly by mohli být katastrofální. A někdy je to opravdu škoda protože nkdy člověk vyplodí něco co by mohlo povznést ostatní.


Budou vánoce a tak doufám že vám sem napíšu ještě něco, třeba vánočního, nějaký lehký recept na cukroví nbo na nějaké dárky. ale Nevím jak budu mít čas.

Každopádně moc děkuji že jste si to přečetli až sem, a za případné hrubky se moc omlouvám.