Co tě nezabije to tě posílí .

Sedmnáct odstínů strachu III.

9. července 2014 v 0:00 | Pubertální Laura |  Povídky
Pokračování první kapitoli....


Usmívám se na něj jako idiot. A on ze mě slézá právě v pravou chvíli. Do našeho bungalovu vchází rozesmátý pár Teda a Claudie, který při pohledu na nás, jak na ně vyjeveně zíráme, okamžitě zcepení. Ted, má promoklé světlé tílko, které mu teď přiléhá k jeho svalnatému opálenému břichu a modré bermudy, s pár bílými květinami, které mají stejnou barvu jako jeho oči a hodí se i k jeho popelavě blond vlasům ve kterých má pár od slunce zesvětlených pramenů. Claudie je o hlavu menší než Ted, svoje dlouhé hnědé vlasy má v copánku, má na sobě černé Bikiny na ramínka a přes ně má volně uvázaný fialoví polo průhledný šátek co jí ladí k pomněnkovým očím a který jí zároveň zakrývá jizvy, co má na stehnech od dob kdy se ještě řezala. Marek a Ted na sebe koukají, a vypadá to tak jako by spolu mluvili očima. Zatím co já a Claudie se na sebe smějeme a vzpomínáme na den, kdy jsme sem odlétali:

~~~

Slyším hrát nějakou hudbu, koukám na hodiny a pak na kalendář je 26. Července 2013 07:17 tak vstávám, s ještě zalepenými víčky vylézám z postele. Jen co si stoupnu, došlápnu na podlahu a pokouším, se udělat krok vpřed už zase letím do postele nanovo jako dnes ráno po Markovo narozeninové párty . Musím se začít smát z plných plic. Naše cesta s Claudií domů v MHD byla legendární. Najednou jí registruji ve dveřích do mého pokoje, jak se také směje a nemůže přestat. Jde k mému letišti a plácne sebou vedle mě. A tak se smějeme jako dva blázni na posteli. Najednou prohlásí "Ten auto busák byl sexy jak dva keksy" a chytá další záchvat smíchu z mojí reakce, která mněla znít "To ty taky" ale moje snaha dopadla tak že jsem zachrochtala, a tak chytám, záchvat smíchu z toho jejího který jsem vlastně způsobila já. Nedokážu se pořádně nadechnout, jak se křečovitě směju tak nedokážu přestat a ona je na tom úplně stejně což mě dostává do kolen ještě víc.

Když konečně vstávám z postele, je 08:36, a SKRILLEX-e co, hrál před hodinkou, vystřídali COLDPLAY, vydávám se do koupelny a se zděšením z vlastního obrazu v zrcadle se začínám zkulturňovat. Čistím si zuby, omývám obličej, odličuji zbytky řasenky, češu si vlasy, které jsou mou chloubou. Přírodní blond, s rezavými melíry dlouhé tak, tak přes prsa. Nanáším vrstvu řasenky a odličuji přetahy a obtisky řas a odcházím do kuchyně k barovému pultu. Claudie mi připravila pomerančový džus a dělá lívance, mojí oblíbenou snídani. Neskutečně se těším na to moře, odpočinek, slunce, voda, Marek a společná relaxace. Páni vlastně jsem u moře nikdy nebyla natož na něm. Ze zamyšlení mě vytrhává to, jak mi na obličeji přistává hrstka ovesných vloček. Co to…? Ona se někdy chová fakt jako malé dítě ale teď mi to nevadí. Sbírám vločky, co na mě přistáli a házím jí je nazpět. U toho se smějeme jako malé děti. Koukla se na mně a chytila záchvat smíchu. Nechápu, čemu se směje a tak se podívám, co mám vlastně na sobě. Už chápu. Mám, na sobě ještě svoje králíčkové pyžamo a už jsem nalíčená a učesaná.

~~~

S Claudií se na sebe dosmějeme a já si akorát všímám, jak na sebe kluci spiklenecky mrknou a hrnou se ke mně.Dekuji za přečtení,
Dalsší díl bude za týden ve středu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama