Co tě nezabije to tě posílí .

V televizních novinách :)

10. března 2014 v 13:24 | Pubertální Laura
Ahoj, takže jak jsem psla v minulém článku tak se i stalo, byla jsem v televizi přesněji v televizníchnovinách .
Přesněji ve večerních novinách 9.3. 2014
Přesně na 37 minutě a 27 sekundě to začíná, no nevypadám tam zrovna nejlíp ale to bude tim že mě přepadli.
A to že jsem tam rudá bude tim že jsem se zaprví styděla a za druhý nevěděla co mám říct takže asi tak .


Dneska ráno jsem se vzbudila a řikala si že jestli mě někdo pozná tak si zrudnu a budu úplně odrovnaná, ale opak byl pravdou .
Dneska ráno mě pozdravilo asi 5 lidí který neznám. Pak tedka dkyž jsem jela do školy tak mi na zastávce zamával jeden takovej docela pěknej kluk a ještě se na mě usmál- trosku mi to vrtalo hlavou apk mi došlo že asi viděl ty zprávy taky . Paradox je že můj kámoš Pepa mě tam viděl ale neslyšel a že moji sourozenci mě slyšeli ale neviděli ale já se ani neviděla ani neslyšela .

Jinak díky moc za komentáře které potěšili.A ted pár novinek co se stalo od doby kdy sem psala naposledy (nemyslím tim čtvrtek) do dneška. :
  • 14. Února jsem ojdela za Pepou na víkend
  • Ze soboty(15.) na něděli(16.) měla bejt akce D jenže to nevyšlo
  • 23. Února jsem byla u babičky, a jak jinak než jsme si povídali o děsně záživných věcech
  • V pátek 7.Března mě zatáhla Anička na Matějskou a tam jsme byly na break danc-u,super mausovi, na xxl extra nebo jak se to jmenopvalo a pak na takoví šílený kladce .
  • A dneska 10.Března jsme byly se školou v kině Evan na dokumentu kterej sestavil Člověk v tísni a jmenuje se jeden svět na školách .
Jelikož je v týdnu vzdup na matějskou za 10Kč tak jsme tam utratili asi 1 700Kč možná míň možná víc . Break dance je tohle -> ale to je ještě v pohodě na tom jsme byly asi 5x , super mouse je něco na co člověk jde a pak zjistí že je úplně kaput a že tam v tý sedačce lítá a je to tohle -> já sem si tam narazila loket jelikož sem se opírala o vršek a ajak to pokaždý cuklo tak sme si dla aloktem do kovového opěradla co tam bylo takže radim nevystrkujte ruce za jízdy z vozejčku , tady je to extra nebo jak se to jmenuje -> na Pražský matějský je to o něco menší s ty držáky těch sedadel tam jsou jen 4 takže je to čtverec ale jinak je to uplně stejné a na tom jsme byly 5x a z toho ta poslední jízda byla nejlepší, a pak ještě ta poslední u který jsem myslela že snad umřu je tady -> a to bylo teda pěkný psycho.

Matějská pouť v Praze je od 1.Března do 30.Dubna, minlej rok byla od 3.Břena do 22.Dubna


Akce D = první sex
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama