Co tě nezabije to tě posílí .

Ticho

15. března 2014 v 12:39 | Pubertální Laura |  Téma týdne
Přiznejme si kdo z nás dokáže usnout když je kolem něj jen ticho a nic jiného ? Kdo usne bez zvuk aut. Kdo usne bez toho aby slyšel hrát televizi ? Podle mě asi nikdo, nebo je to vyjímka .
Protože lidem který znám ticho vadí a mě taky. Někdy je ticho super třeba když chcete přemýšlet nebo když děláte domácí úkol ale mě osobně ticho protě trhá uši, jsem zviklá na okolní hluk nebo alepoň na zvuk televize nebo aut. Nikdy nedokážu usnout když je ticho a slyšim tlouct svoje srdce teda když nejsem utahaná k smrti to je pak něco jiného to pak usnu jen co zavřu oči. Já osobně na zbytek věcí, jako je třeba přemýšlení nebo dělání domácích úkolů(který dělám jen vyjímečně - takže si ze mě neberte příklad), používám sluchátka i když třeba nevnímám tu hudbu co mi tam hraje tak ale potřebuju něco slyšet .
Nebo jako je fakn když jste někde u rybníku sami a silnice je daleko takže je tam takové to ticho ale to je něco jinýho než když jste ve měste protože ve městě neni ticho snad nikdy, pokaždé se někdo najde kdo to ticho bude rušit.
Třeba já ted mám neštovice a budu muset být, týden možná víc, doma. A absolutně nevim co budu dělat protože nebudu moct ven ani na krok. Nefungujou mi sluchátka ani jedny takže já nevim co budu dělat. Nejhorší je že jsme si s Pepou plánovali že na velkinoční prázdniny přijede, ale jak to tak vidim tak si moc šancí nedávám. Při mojí imunitě to budedocela na dlouho ještě když si oje tělo nedokáže vytvořit protilátky jak řiká mamča protože jsme je už jednou měla tak to bdue asi na hodně dlouho. Ach jo bože můj, co jsme komu udělala ? Budu poslouchat to ohlušující ticho pořád dokolečka nebo možná ne když si pustim óčko . Ale i tak je to strašný když člověk nemá co dělat s něco ho deptá a tak kouká do zdi a přemejšlí nad "nesmrtelností brouka" .
Přiznejme si kdo z nás to ještě ani jednou nedělal ?
Když tak sedim a koukám co píšu tak mi dochází že ticho je pro někoho osvobozující apro někoho neunosné já jsme asi jenou z těch kterým ticho vadí, nejradši mám porstě jakoukoliv hudbu keda ne jakoukoliv ale takovou tu která člověka ani nedeprimuje ani nenabuzuje k šílenostem prostě takovou tu neutrální .
Taky sem se chtěla zmínit o knížce co jsem před týdnem dočetla, jsmenuje se -Chvíle před koncem- a je to něco na způsob filmu-Na hromnice o den více- o kterém je tam taky zmínka jen je to o něco lepší teda alespoň podle mě . Jak už asi víte tak já si knížky zásadně nekupu jen si je pujčuju v knihovně protože nejsem schopná si číst nějakou knížku podruhý prtoože je to jako film když ho vidim poprví tak pozoruju a po pruhý by to už nebylo takoví protože bych věděla kdy co přijde .
odkaz na koupi je zde -> http://knihy.heureka.cz/chvile-pred-koncem/
a tady je odkaz do městské knihovny -> http://search.mlp.cz/cz/titul/chvile-pred-koncem/3675372/


Takže děkuju že jste si to přečetli až sem a zase někdy nashledanou :)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peter Cross Peter Cross | Web | 15. března 2014 v 12:49 | Reagovat

Tak já jsem teda ta vyjímka, protože naopak neusnu, když slyším furt projíždějící auta nebo puštěnou televizi. Já musím mít právě to ticho.. Jedina věc, co ještě snesu je bubnování kapek do okna. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama