Co tě nezabije to tě posílí .

" Novinky "

19. března 2014 v 17:01 | Pubertální Laura
Ahoj jsem docela nadšená z novejch informací co mám takže jsme se rozhodla vám je sem napsat .

 • Až sestře vyplatí pojišťovna peníze za rameno(teda jestli vůbec) který má jaksi v háji tak si koupí novej notebook takže mě dá ten její co má teď . Takže pecka .
 • Dneska jsem si koupila novou tužku na oči od značky MAC , pak linky do Vietnamců a obojí perfektně drží takže jsme spokojená ( možná vám sem hodím někdy recenzi)

 • Budu se učit na skateboardu, jelikož a protože sem se dohodla se svým spolužákem Ondrou na tom že mi nafotí skate co má teď doma a nepoužívá ho, takže se s nim pak někdy dohodnu jestli ho budu chtít nebo ne. Já mám skateboardovou desku doma od bratra kterej si jí půjčil od kámošů asi před rokem na vánoce nebo tak nějak a sjížděl na ní Petřín a ty kámoši mu jí pak nechali takže mi jí dal . Já koukala na ložiska a na kolečka že bych si to dokoupila ale momentálně nějak nemáme peníze takže sem si řekla že se pozeptám po kámoších že bych si ho půjčila naučila se na něm a pak si třeba časem dokoupila ty ložiska a kolečka a zprovoznila si tu svojí desku .

 • Pepa pro mě má na narozeniny nějaký překvapení jestli mi to tedy vyjde, já osobně už možná vím co to je ale nechám to být a nechám se překvapit .

 • Mám v plánu si jet o dalším víkendu ne tomhle ale tom dalším rozbít hubu na ciklo stezku tam kde bydlím . Není tam moc lidí takže bych se tam mohla eventuálně nějak trošku naučit na tom skatu a pak jezdit před barákem a pak nějak začít různě zkoušet chodit na rampu co tam máme .

 • V pondělí, teda myslím že to bylo pondělí, jsme si ostříhala zase patku takže v pohodičce mám tam trošku schody ale tak sem to chtěla . Ještě si musím zastřihnout konečky ale to se mi dělat nžštičkama na nehty dělat nějak nechce takže přemýšlím nad tím že mamču poprosím o 70 Kč na kadeřnický nůžky.

 • Jak jsem dneska byla u těch Vietnamců tam sem si všimla že tam mají nůžky na vlasy za 69 takže 70Kč, navíc ona po mě taky bude chtít ostříhat konečky vlasů jak mi už říkala tak proč bych to nemohla udělat nůžkama na vlasy žejo .

 • Mám v plánu si teďka někdy propíchnout ucho, zase . Jendu z těchhle si chci vybrat a propíchnout si to jak jinak než zase sama .
  ->

 • Pak mám ještě v plánu vám eventuálně natočit až budu jezdit na tom skatu teda spíš se to učit, ale nic neslibuju, Budu tam asi s Terkou Š. co se s ní znám od školky takže ještě uvidim no . Ale nic neslibuju .
Moc děkuju že jste si přečeli tenhle článek až sem .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama