Co tě nezabije to tě posílí .

Březen 2014

" Novinky "

19. března 2014 v 17:01 | Pubertální Laura
Ahoj jsem docela nadšená z novejch informací co mám takže jsme se rozhodla vám je sem napsat .

 • Až sestře vyplatí pojišťovna peníze za rameno(teda jestli vůbec) který má jaksi v háji tak si koupí novej notebook takže mě dá ten její co má teď . Takže pecka .
 • Dneska jsem si koupila novou tužku na oči od značky MAC , pak linky do Vietnamců a obojí perfektně drží takže jsme spokojená ( možná vám sem hodím někdy recenzi)

 • Budu se učit na skateboardu, jelikož a protože sem se dohodla se svým spolužákem Ondrou na tom že mi nafotí skate co má teď doma a nepoužívá ho, takže se s nim pak někdy dohodnu jestli ho budu chtít nebo ne. Já mám skateboardovou desku doma od bratra kterej si jí půjčil od kámošů asi před rokem na vánoce nebo tak nějak a sjížděl na ní Petřín a ty kámoši mu jí pak nechali takže mi jí dal . Já koukala na ložiska a na kolečka že bych si to dokoupila ale momentálně nějak nemáme peníze takže sem si řekla že se pozeptám po kámoších že bych si ho půjčila naučila se na něm a pak si třeba časem dokoupila ty ložiska a kolečka a zprovoznila si tu svojí desku .

 • Pepa pro mě má na narozeniny nějaký překvapení jestli mi to tedy vyjde, já osobně už možná vím co to je ale nechám to být a nechám se překvapit .

 • Mám v plánu si jet o dalším víkendu ne tomhle ale tom dalším rozbít hubu na ciklo stezku tam kde bydlím . Není tam moc lidí takže bych se tam mohla eventuálně nějak trošku naučit na tom skatu a pak jezdit před barákem a pak nějak začít různě zkoušet chodit na rampu co tam máme .

 • V pondělí, teda myslím že to bylo pondělí, jsme si ostříhala zase patku takže v pohodičce mám tam trošku schody ale tak sem to chtěla . Ještě si musím zastřihnout konečky ale to se mi dělat nžštičkama na nehty dělat nějak nechce takže přemýšlím nad tím že mamču poprosím o 70 Kč na kadeřnický nůžky.

 • Jak jsem dneska byla u těch Vietnamců tam sem si všimla že tam mají nůžky na vlasy za 69 takže 70Kč, navíc ona po mě taky bude chtít ostříhat konečky vlasů jak mi už říkala tak proč bych to nemohla udělat nůžkama na vlasy žejo .

 • Mám v plánu si teďka někdy propíchnout ucho, zase . Jendu z těchhle si chci vybrat a propíchnout si to jak jinak než zase sama .
  ->

 • Pak mám ještě v plánu vám eventuálně natočit až budu jezdit na tom skatu teda spíš se to učit, ale nic neslibuju, Budu tam asi s Terkou Š. co se s ní znám od školky takže ještě uvidim no . Ale nic neslibuju .
Moc děkuju že jste si přečeli tenhle článek až sem .

Ticho

15. března 2014 v 12:39 | Pubertální Laura |  Téma týdne
Přiznejme si kdo z nás dokáže usnout když je kolem něj jen ticho a nic jiného ? Kdo usne bez zvuk aut. Kdo usne bez toho aby slyšel hrát televizi ? Podle mě asi nikdo, nebo je to vyjímka .
Protože lidem který znám ticho vadí a mě taky. Někdy je ticho super třeba když chcete přemýšlet nebo když děláte domácí úkol ale mě osobně ticho protě trhá uši, jsem zviklá na okolní hluk nebo alepoň na zvuk televize nebo aut. Nikdy nedokážu usnout když je ticho a slyšim tlouct svoje srdce teda když nejsem utahaná k smrti to je pak něco jiného to pak usnu jen co zavřu oči. Já osobně na zbytek věcí, jako je třeba přemýšlení nebo dělání domácích úkolů(který dělám jen vyjímečně - takže si ze mě neberte příklad), používám sluchátka i když třeba nevnímám tu hudbu co mi tam hraje tak ale potřebuju něco slyšet .
Nebo jako je fakn když jste někde u rybníku sami a silnice je daleko takže je tam takové to ticho ale to je něco jinýho než když jste ve měste protože ve městě neni ticho snad nikdy, pokaždé se někdo najde kdo to ticho bude rušit.
Třeba já ted mám neštovice a budu muset být, týden možná víc, doma. A absolutně nevim co budu dělat protože nebudu moct ven ani na krok. Nefungujou mi sluchátka ani jedny takže já nevim co budu dělat. Nejhorší je že jsme si s Pepou plánovali že na velkinoční prázdniny přijede, ale jak to tak vidim tak si moc šancí nedávám. Při mojí imunitě to budedocela na dlouho ještě když si oje tělo nedokáže vytvořit protilátky jak řiká mamča protože jsme je už jednou měla tak to bdue asi na hodně dlouho. Ach jo bože můj, co jsme komu udělala ? Budu poslouchat to ohlušující ticho pořád dokolečka nebo možná ne když si pustim óčko . Ale i tak je to strašný když člověk nemá co dělat s něco ho deptá a tak kouká do zdi a přemejšlí nad "nesmrtelností brouka" .
Přiznejme si kdo z nás to ještě ani jednou nedělal ?
Když tak sedim a koukám co píšu tak mi dochází že ticho je pro někoho osvobozující apro někoho neunosné já jsme asi jenou z těch kterým ticho vadí, nejradši mám porstě jakoukoliv hudbu keda ne jakoukoliv ale takovou tu která člověka ani nedeprimuje ani nenabuzuje k šílenostem prostě takovou tu neutrální .
Taky sem se chtěla zmínit o knížce co jsem před týdnem dočetla, jsmenuje se -Chvíle před koncem- a je to něco na způsob filmu-Na hromnice o den více- o kterém je tam taky zmínka jen je to o něco lepší teda alespoň podle mě . Jak už asi víte tak já si knížky zásadně nekupu jen si je pujčuju v knihovně protože nejsem schopná si číst nějakou knížku podruhý prtoože je to jako film když ho vidim poprví tak pozoruju a po pruhý by to už nebylo takoví protože bych věděla kdy co přijde .
odkaz na koupi je zde -> http://knihy.heureka.cz/chvile-pred-koncem/
a tady je odkaz do městské knihovny -> http://search.mlp.cz/cz/titul/chvile-pred-koncem/3675372/


Takže děkuju že jste si to přečetli až sem a zase někdy nashledanou :)))

V televizních novinách :)

10. března 2014 v 13:24 | Pubertální Laura
Ahoj, takže jak jsem psla v minulém článku tak se i stalo, byla jsem v televizi přesněji v televizníchnovinách .
Přesněji ve večerních novinách 9.3. 2014
Přesně na 37 minutě a 27 sekundě to začíná, no nevypadám tam zrovna nejlíp ale to bude tim že mě přepadli.
A to že jsem tam rudá bude tim že jsem se zaprví styděla a za druhý nevěděla co mám říct takže asi tak .


Dneska ráno jsem se vzbudila a řikala si že jestli mě někdo pozná tak si zrudnu a budu úplně odrovnaná, ale opak byl pravdou .
Dneska ráno mě pozdravilo asi 5 lidí který neznám. Pak tedka dkyž jsem jela do školy tak mi na zastávce zamával jeden takovej docela pěknej kluk a ještě se na mě usmál- trosku mi to vrtalo hlavou apk mi došlo že asi viděl ty zprávy taky . Paradox je že můj kámoš Pepa mě tam viděl ale neslyšel a že moji sourozenci mě slyšeli ale neviděli ale já se ani neviděla ani neslyšela .

Jinak díky moc za komentáře které potěšili.A ted pár novinek co se stalo od doby kdy sem psala naposledy (nemyslím tim čtvrtek) do dneška. :
 • 14. Února jsem ojdela za Pepou na víkend
 • Ze soboty(15.) na něděli(16.) měla bejt akce D jenže to nevyšlo
 • 23. Února jsem byla u babičky, a jak jinak než jsme si povídali o děsně záživných věcech
 • V pátek 7.Března mě zatáhla Anička na Matějskou a tam jsme byly na break danc-u,super mausovi, na xxl extra nebo jak se to jmenopvalo a pak na takoví šílený kladce .
 • A dneska 10.Března jsme byly se školou v kině Evan na dokumentu kterej sestavil Člověk v tísni a jmenuje se jeden svět na školách .
Jelikož je v týdnu vzdup na matějskou za 10Kč tak jsme tam utratili asi 1 700Kč možná míň možná víc . Break dance je tohle -> ale to je ještě v pohodě na tom jsme byly asi 5x , super mouse je něco na co člověk jde a pak zjistí že je úplně kaput a že tam v tý sedačce lítá a je to tohle -> já sem si tam narazila loket jelikož sem se opírala o vršek a ajak to pokaždý cuklo tak sme si dla aloktem do kovového opěradla co tam bylo takže radim nevystrkujte ruce za jízdy z vozejčku , tady je to extra nebo jak se to jmenuje -> na Pražský matějský je to o něco menší s ty držáky těch sedadel tam jsou jen 4 takže je to čtverec ale jinak je to uplně stejné a na tom jsme byly 5x a z toho ta poslední jízda byla nejlepší, a pak ještě ta poslední u který jsem myslela že snad umřu je tady -> a to bylo teda pěkný psycho.

Matějská pouť v Praze je od 1.Března do 30.Dubna, minlej rok byla od 3.Břena do 22.Dubna


Akce D = první sex

No to byste nevěřili co se mi stalo .

6. března 2014 v 13:44 | Pubertální Laura
No to byste nevěřili co se mi stalo .
Jdu si takhle s klidem do knihovny a čtu si knížku .
Najednou na mě před přechodem promluví reportérka tv nova s tim že dělá takovou anketu a jestli by se mě mohla na něco optat. Já na ní tak jako chvilku nechápavě zírala a pak teda řekla že jo . Ona na mě že co bych dělala kdybych otevřela popelnici a tam by byl 20ti centimetrovej pavouk, já na ní tak jako koukala a nevěděla co mám říct.
Nakonec jsem ze sebe vymáčkla něco jako že bych s křikem utekla. Ale ona se na mě pořád usmívala a mě to celí tak nějak znervózňovalo .No já pak byla rudá až bůh ví kde když jsem vlezla do tý knihovny .
Takže bych řekla že mě zahlídnete na tv nova nejspíš ve víkendu nebo se střepinách ale nevylučuje se ani to že budu třeba v hlavní televizních novinách. Kdo ví.
To bych prostě nečekala no, vy snad jo ?
Takže vy všichni budete povině čekovat tv novu a když mě zahlídnete tak mě podpořte :D Nebo napište komentář .
Když tam budu a budu to mct sehnat někde na netu k shlédnutí tak vám to sem přidám abyste se mohli taky podívat .