Co tě nezabije to tě posílí .

Listopad 2013

Provokace kolem nás .

29. listopadu 2013 v 16:39 | Pubertální Laura |  Téma týdne
Ahoj chtěla bych začít tím že jsme si překopala úplně celej blog a dala mu jinej kabát .

Na toto téma týdně mě napadá dost věcí a to víc než dost ... Jednou z nich je třeba prostituce nebo modeling . Pro někoho to je neprosto normání záležitost , pro někoho jiného zase něco nenormálního ale nebere to tolik v podtext a někdokomu to řpijde jako provokace ze všech stran .
Kdysi byla prostituce normální živností ale to je už dávno za námi ale i tak se nacházejí lídé kteří ji vyžadují a jiní kteří jí provozují i když jeto zákonem zakázané(mám takovej pocit) .
Ale co víc , chtěla jsme tu dnes rozebrat hlavně tu stránku modelingu protože je snad všude na internetu a to na seznamu na yahu a dalších takovýchto serverech zmínka že vyrála jedna clečna jménem Eva Klimková soutěž v modelingu a to pod záštitem značky Elit model look . Která dělá každoročně několik cástingů v skoro každě zemi( myslím že každe která patří do EU ) .
Semifinále se konalo v číně a za českou republiku se tam dostala právě už zmiňovaná Eva Klimková a za slovevensko se tam dostala slečna Barbora Koláriková . Evě je 16 let a Barboře 14 let . Neuvěřitelné že ?

Eva Klimková Barbora Koláriková

aA tady je jejich společná fotka Eva (v levo) a Barbora (v pravo) .


Oběma holčinám to opravdu sluší to se musí uznat . Hlavně po 20 letec vyhrála dívka z České Republiky .

A ted k věci proč to tu vlastně řeším . Když jsem tenhle rok míjela plakát kterej zval na gásting elit model look v Praze tak jsme se jen popusmálaa řekla si že bych to stejně nedotáhla dalko a nechala to plavat . Včera sjem se rozhodla že až budou další rok zase cástingy od elit model look tak se tam přihlásim a uvidim jestli postoupim nebo ne , pro mě bude výhra už jen to že se tam odvážim jít :) Postavu na to mám a už od malička jsem chtěla být kadeřnicí ale jako druhé byla modelka a tak bych ten svůj dětskej sen mohla alespoň zkusit splnit . Vlasntě proč ne ? Vysoká jsem , chodit na podpatkách (jakž takž) taky umim a co víc umět ? :)


To je asi tak všechno . :)


Za případné chyby v textu se omlouvám .


Novinky z mého života .

2. listopadu 2013 v 11:47 | Pubertální Laura
Takže mám pár novinek možná radostnejch možná ne ani nevim , a tak bych vámj je chtěla sdělit :)
1. Mám se čim dál víc nahovno .
2. Sestra je na 69% těhotná !
3. Bratra nenávidim čim dál víc .
4. Pojedu do Výdně .
5. Přečetla jsem si knížku s názvem : Potížistka
6. Chci si píchnout bud red a nebo ucho .
Rozbor těch bodů :
1. Mám se čim dál víc nahovno .
Ani nevim asi to bude tim že jsme vystresovaná jak těhotná kočka před porodem , přijdu si zbytečná . Nejradši bych si sbalila věci do krosny a jela někam kde mě neznaj a tam začala od znova .

2. Sestra je na 69% těhotná !
Takže, i když se o tom nemám na facebooku zmiňovat jak mi nakázala máma tak mi ale neřekla že to nesmim psát na blog takže tak , moje sestřička který je nejspíš 17 je tak na 69% těhotná s klukem se kterym se poznalav práci a je mu 19 a jmenuje se Honza ( jsem alergická na to jméno už ) . Ve středu minulí týden s nim měla sex a jelikož bere pilulkytak si ráno toho dne jednu nevzala a zapoměla na to došlo jí to až v sobotu ráno , nevim jak to mě nijak nezajímá ale je slušne nezodpovědná . Odmítá si připustit že je těhotná asi pořád věří tomu že to byla jenom náhoda že neni ale podle mě je úplně vapatlaná , možná to vypadá že na ní žárlim nebo že jsem vzteklá protože je těhotná ale tim to neni je to tim že když to chtěla říct máme a já seděla v obýváku s nima tak mámu radši vytáhla na cígo na balkon a tam jí to řekla že to přede mnou nebude řešit . Fakt nevim co sio mě myslí jestli jsem tak blbá nebo že jsme drbna těžkýho kalibru ale to nejsem a ona to asi neví ale hrozně mi tim ukřivdila , tim že mi to docvaklo samo tim že mi to neřekla ikdyž věděla že kdybych se do takový situace tak bych jí o řekla jako první.

3. Bratra nenávidim čim dál víc .
Je To rpostej kretén , je mu 22 let a pořád oxiduje u nás , dělá nám potíže , je jako pijavice . Věčně doma neni nic k jídlu protože to sežere jako první a ani máme nedá peníze za to že u nás je za to že nám dělá takoví dusno . Ještě si na mě otevírá hubu a když mu řeknu sví tak se ještě rozčiluje . fakt ho už nenávidim čim víc s nim musim bejt v kontaktnu tim víc ho začínám nenávidět ted jsme na stupnici od 0 do 10 kdy je 10 nejvyšší tak na 6 . Už me něbaví milej bratřík dementní .

4. Pojedu do Výdně .
20.Listovpadu ráno odjíždíme od školy směr Výdeň a budeme stavět asi na 3 nebo 4 zastávkách po památkách a pak di Výdně do penzionu kde máme s holkama naplánovaou kanadskou noc pro kluky a druhej den zase památky takže si beru foťák a kilo baterek ať mi nechcípne foták hned v buse a at si pak nemusim kupovat nový . 21.Listopadu se večer vracíme ke škole a jak to tak vidim tak tam na mě nikdo čekat nebude takže pojedu dom sama .

5. Přečetla jsem si knížku : Potížistka.
Je to fakt pěkná knížka mě zaujala hned na začátku , je to o holčině který se všechno pohnojilo a tak odjela na prázdniny z Prahy do rodiště kde se odehrává celej dej knížky , najde si tma pardu díky bývalé spolužačce a pak pojedou na čundr tak se odehrává spousta věcí a ke konci knihi se stane nečekanejbzvrat . víc se dočti v tý knížce . Podle mě je ideální pro tenagery jako jsem já a třeba i ty :)

6. Chci si píchnout bud red a nebo ucho .
Přemýšlim nad tím že bych si sama píchala red jako že pod rtem a nebo zase ucho ale jsem tak krapet víc líná . Ale když nebudu mít tetování jelikož je Sabina pěkná čůza zasraná a jelikož mi vyhrožovala tak jí už žádnou šanci nedám i když jí ani nechce a protože se chová jak nějaká coura tak to mít nebudu a trošku mi to vadí ale když si píchnu to ucho nebo red tak to bude vynahraený :)


Jinak jsem tak nějak šíleně moc zlenivěla a jsme věčně ubrečená doma takže tak .


Moc dík že jste si přečetli tenhle článek celkem o ničem zajímavim a tžřeba komentujde jak chcete .)

Příběh který se mohl stát třeba na Slovensku .

1. listopadu 2013 v 14:53 | Pubertální Laura |  Příbehy
Nejdřív bych podotkla že tento příbězh asi nebude zrovna nejdokonalejší ale bude to tím že byl určený jako domácí úkol z českého jazyku na sloh , každopádně napište do komentů jak by jste ho ohodnotili a jak se vám popřípadě líbil a co by jste tam změnili . Děkuji moc :)
Bylo slunečno , slunce se odráželo od hladiny Vltavy přímo do očí. Foukal teplý letní vánek a bylo celkem teplo. Na nábřeží přišla nějaká dívka si sednout k vodě . Měla sluchátka v uších a poslouchala muziku , nevypadalo to že by na někoho čekala spíše že si přišla na nábřeží jen sednout a přemýšlet , měla na sobě světlé letní šaty s květinami a baleríny v tělové barvě . Už od pohledu bylo vidět že jí něco trápilo ale vypadala mile .
Po nějaké chvíli si přišla na nábřeží sednout jakási parta kluků , sedli si kousek od ní a začali si povídat ,na čemž by nebylo nic špatného kdyby je neslyšela i přes sluchátka která měla puštěná na co nejvíce to šlo . Chtěla si dát hudbu nahlas ještě víc což nešlo tak je prostě začala ignorovat a zahleděla se do hlubin Vltavy .
Asi po další hodině kdy tam ta parta dál seděla jim kdosi zavolal , asi další hulvát jako jsou oni si pomyslela . Po tom co si ztlumila hudbu aby nenápadně slyšela o čem si s tím člověkem ve sluchátku povídají, tak zaslechla : "Tak klidně přijď kámo jsme na nábřeží, budeme se na tebe těšit" a obrátila oči v sloup bylo vidět že nebyla zrovna nejvíce nadšená .
Jelikož bylo opravdu velké teplo tak jí na čele vyrašily kapky potu které jí stékaly z čela přímo k nosu , nejspíš jí to bylo nepříjemné komu by také nebylo že ? Vylovila z malé elegantní kožené kabelky, kterou měla položenou vedle sebe , balíček kapesníčků a z něho jeden kterým si otřela ty přidrzlejší kapky potu které si už razili cestičku kolem nosu .
O několik minut později k ní připlulo hejno labutí , asi čekali že jim něco dá ale nedala protože nic neměla , po chvíli všechny ty labutě naléhavě prchavě odpluli od ní dál . Podivila se proč tak najednou odpluli , asi něco tušili . Ona skupinka kluků co volali s tím člověkem kterému dali pozvánku na jejich sraz začala mávat směrem ke kamenným schodům s ozdobným zeleným zábradlím , byla zvědavá tak se podívala nenápadně také tím směrem aby zjistila kdo tam jde . Na schodech šel kluk kterého znala ale nikdy jí nebyl sympatický , asi proto že jí dělal všelijaké naschváli , tak se trošku zklamaně hlavně nenápadně otočila zpátky obličejem k vodě a doufala že si jí ten kluk nevšiml .
Ale bohužel k její smůle si jí všiml a asi už když jí zahlídl se mu zrodil ten nápad že si z ní udělá srandu . Když konečně sešel ty kamenné schody tak si chůzi namířil přímo k ní i když ona o tom neměla ani potuchy .
Když k ní zezadu došel a ona si toho nevšimla protože byla zahleděná do temnoty Vltavy tak to ní strčil , ona se lekla a protože seděla na kraji toho kamenného nábřeží kde seděla i spousta další lidí tak spadla přímo tam kam se celou tu dobu kdy tam byla koukala a to do Vltavy . Ponořila se do té vody úplně celá jako by jste skočili ze skokánku do bazénu nejdříve padáte na dno a pak se odrazíte ale ona se neměla od čeho odrazit a tak začala šlapat vodu ,mezi tím se ten hlupák kvůli kterému si prožívala peklo začal smát a s nim i ta parta kluků za kterou vlastně přišel až na jednoho po chvíli skončil na zemi v záchvatu smíchu , až se konečně dostala jakoby zázrakem na hladinu ta byla cca 5 metrů od břehu . Nevěděla jak se má udržet na hladině a tak máchala rukama všude kolem a při tom si několikrát set lokla té ne příliš dobré vody . Ten který zvážněl hned jak se nevynořila po tom co tam spadla , ve chvíli kdy už začala být viditelně unavena a tak trošku duchem mimo se rozhodl jí zachránit život a to tím že tam pro ni skočí . Jen pár sekund váhal jestli nemá počkat na záchranku a na hasiče ale na to hned našel své odpovědi a skočil do té celkem studené Vltavy šipku aby se mohl co nejdříve vynořit a doplavat pro ni a vzít ji na břeh , jakmile se vynořil tak si všiml že už je nejspíše mimo a tak k ní rychle doplul a vzal jí na břeh . Když jí vytáhl na břeh z té kalné Vltavy tak ho od ní ta partička odtáhla s tím že už jede záchranka .
Jedena slečna z přihlížejících si k ní klekla , otočila se směrem k té stojící partičce kluků a zeptala se : " Umí někdo z vás první pomoc ?" přejela je pohledem od hlavy až k patám a pak se rozhlédla kolem sebe dokola . Po chvilce se ozval ten co jí vytáhl z té kalné,temné Vltavy , podíval se na tu dívku která byla kompletně mokrá a řekl : " Pusťte mne k tomu , umím to ! " dával jí umělé dýchání . Po pár minutách přijela záchranná služba a už v stabilizovaném stavu ji odvezla do nemocnice .
Den před tím než jí měli měli pustit domů se za ní na návštěvu stavili dva kluci a kteří ? První byl ten který do ní na nábřeží onoho dne strčil a ona spadla do tě Vltavy , a druhý byl ten co pro ni skočil a zachránil jí . Oba dva jí přinesli kytice květin , byly opravdu překrásné , jedna krásnější než ta druhá . Jedna se skládala z rudých růží a druhá z červených a bílých tulipánů . A co chtěli ? Přišli se jí omluvit vlastně jen ten jeden ten druhý tam byl aby se seznámil s tou pro něho nepřekonatelně krásnou dívkou které zachránil život . Vzpomněla si na to co se stalo pár sekund hned jak vešli do dveří . S úsměvem na tváří kde se jí udělali dolíčky převzala s poděkováním květiny a dala je do vázy která jí stála na stolku hned vedle postele . Ten kvůli kterému tam vlastně byla se omluvil a odešel . Už v pokoji zůstali jen oni dva a on se jí s úsměvem a zároveň napětím v hlase zeptal: " Nechtěla by jsi někdy zajít třeba do kina ?" ona se rozhlédla, pousmála sed a odpověděla " Ano s radostí " .
Podívali se na sebe a usmáli se oba dva najednou , jeho v tu chvíli napadlo říci nějaký vtip aby přerušil to trapné ticho které se mezi nimi vznášelo a tak řekl : " Ale dávej si na mě pozor,traduje se mezi lidmi že jsem mafián. " a trošku netrpělivě se pousmál . Jí to rozesmálo a ve smíchu řekla : " Ty že jsi mafián ? Nevěřím "
Konec