Co tě nezabije to tě posílí .

Všechno jde do hlubin prázdnoty!

4. října 2013 v 14:25 | Pubertální Laura
Ten pocit když jste prázdní , na nic nemyslíte a před vašima očima se vám odehrává svět.
Ten pocit když vám jeden telefonát nebo textovka změní dosavadní život .
Ten pocit když jste vynervovaný a plný stresu z něčeho co teprve přijde a vy to víte .
Ten pocit že se vám všechno propadá pod rukama jako písek .


Mám pocit že se mi boří můj svět, že můj život jde do háje . Anička má nějakou psychyckou anémiii nebo co mi to řikala její mamka dneska po škole a když mi řekla že se mě anička ptá jestli bych u nich nemohla o výkendu přespat a já muslea odpovědět že nemůžu tak mě to trhalo na kusi protože mám nejspíš aničku radši než Sabinu a kvůli ní jsme to musela odmítnout protože bych měla spát u ní , mám co dělat abych se taky nesložila protože ona je moje kamarádka moje nejlepší kamarádka - plánovali jsme spolu budoucnost a ted by se mělo všechno změnit ? to se nesmí stát .

Sabina mi napsala že jí předvovali policajti zase k výslechu takže do měsíce budou volat i mě budou předvolávat i mě , ona je z tooh tak vysteresovaná podle jejího souzení je psychycky na dně , ale se mnou to nic neudělalo nic se ve mě nepohnulo žádnej ochranitelskej pud jsme vůči ní nějaká chladná - zlá a já nevim co ještě , to neví a doufámže vědět nikdy nebude .....


Až zavolaj mě a předvolaj mě k výslechu tak nevim co budu dělat zase budu vystresovaná já ale ona si z toho nic dělat nebude nebude mi chctít povoct ne , vysere se na mě vim to .... Nevim jak to vim ale vim to .
Budu vystresvaná z toho co přijde . já už ani nevim co jim mám říct bože , všechno už věděj .
Mám pocit že s emi všechno propadá pod rukama jako zrníčka písku pod prstama . Přijde mi jako vščnost všechno co se ted děje , doufala jsem že tenhle půl rok bude v pořádku a ne že budu vystresovaná už z toho že vidim policejní auto .
Ještě ke všemu jsme si v úterý o tv natáhla svaly na pravé půlce zad ale to se o středě zlepšilo ale včera ( tj. ve čtvrtek) mi zase Marek dělal blbosti a tak mi nějak blbě hnul se zádama takže to schytala zase pravá půlka zad a dbneska do samí ale dneska už nemůžu ani pořádně otočit hlavu na plravou ani na levou stranu musim se otáčet celá protože jinak mi vystřelí taková šílená bolest do zad že mě to ohormí na pár sekund kolikrát i minut i když píšu tyhle řádky tak tu div nebrečím protože to tolik bolí že si to asi nedokážeš ani přečdstavit , přijdu si jako nějaká troska .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MarMar MarMar | E-mail | Web | 4. října 2013 v 16:46 | Reagovat

PROSÍÍÍM, kontroluj si to po sobě!!! Skoro jsem skončila se čtením u slova "výkend" :( :( :(
Jinak přeji hodně štěstí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama