Co tě nezabije to tě posílí .

Praha a její temná stránka .

8. října 2013 v 11:57 | Pubertální Laura |  Téma týdne
Řekla bych že hodně lidí napíše/napsalo neco jako referát jako prezentaci , co se v Praze nachází , její památky atak dále ale kdo napsal temnou stránku Prahy ? Nasal by to někdo vůbec ?
Jak už asi víte tak když se já do něčeho pustim tak to stojí za to a že kolikrát i změnim téma a pak se k zadání zase vrátím . Začnu tim že je v Praze snad miliarda památek i když nevim proč :D , tim že je Praha rozdelená na několik částí ale tim se zabívat dneska nebudeme . Jenom tak na začátek bych ráda napsala že je v Praze třeba Orloj nebo Karlův most který jsou asi tak nejznámější pak tu je Kampa což je park , Petřínská rozhledna , Národní muzeum , a spousty dalšího . To mi připomíná že v Písku maj docela dost podobnej most tomu Karlovu v Praze a vim to protože jsem tam byla a viděla ho na vlastní oči .
Tak a ted zpátky k Praze . Jedna z jejích temných stránek jsou třeba feťáci , narkomani nebo taky zloději ale tohle je asi tak všude . Z dokumentárních filmů který jsem kdy viděla tak je snad nejvíc feťáků v Praze a proč ? No přece protože tady je spousta dealerů(dýlerů) i přes to že je to zakázané , ze spousty feťaček se stanou prostytutky protože si něčim sehnat peníze musej že jo . Narkomani jsou téměř to samí jako feťáci. Ale třeba v Německu je taky spousta feťáků , je o tom spousta knih a dokumentů v podobě filmů - jestli jsi měl/a někdy v ruce knížku My děti ze stanice Zoo nebo viděl/a ten film tak asi víš jak se feťáci cítěj a jak k tomu vůbec přišli .

V Praze je asi tak nejvíc feťáků v okolí Václavského náměstí , ale rozhodně to neni jediný místo kde jsou feťácký doupata nebo jejich srazi třeba s dealerama .


Tenhle videoklip je o tom neni to sice nic extra ale tu písničku znám už dost dlouho a líbí se mi , ten klip mi sedí k tomuhle článku jenom je háček v tom že se to odehrává někde v londáně nebo NY nebo tam někde a ne v Praze .
A to že jsou v Praze zloději se ví už dávno , zloději jsou praktycky všude . V Praze jich je snad jedna čtvrtina z lidí co v Praze žijou .No možná jste se nedozvěděli nic novýho ale to nevadí , moc děkuju za to že jste si tenhle článek přečetli a já se loučím .

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama