Co tě nezabije to tě posílí .

Potrat - Vaše názory {a zkušensti}

7. září 2013 v 18:55 | Pubertální Laura |  Téma týdne
Na internetu upřesnim to , na krásná.cz ( ne nedělám jim reklamu :D ) , jsme našla spoustu článků o tom jak někoho znásilnili a pak mě ale zaujal článek tzv: Vaše příběhy ... tam jsem našla náhodou příběh o tom jak se jedna holčina musela rozhodnout pro potrat a jak jí to zničilo a do ted je z toho psichycky na dně .
Napadlo mě udělat někou diskuzi na téma potrat ale nakonec mě to přesvědčilo zajít na chat a to na chat lidé.cz a pak i na chat jménem kecal.cz { Jelikož jsem na takovýtoch chatech byla jeden čas opravdu závislá tak vím jak se tam pochybovata na jaké se ptát otázky a na jaké ne , jak přistupovat k lidem kteří tam jsou . a také vím které chaty jsou nejlepší a nejvyhledávanějšími nezi tenageri mého i starší věku } .

Jako potrat mám na mysli interubci .

Takže otázky zněli na každého člověka stejně a to :

  1. Jekje je tvůj názor na Potrat ?
  2. Jakej je tvůj postoj k Potratům ?
  3. Zažila jsi si potat na vlastní kůži {jak ti bylo ? } / Zažila tvoje blízká osoba potrat {jak jsi k ní přistupoval a jak jsi jí pomáhal }

Adéla (22)
1.Můj názor na interubci je takovej že pokud je holka mladá a zdravá a nejsou u ní žádné předpoklady dědičné choroby nebo jiné vady tak by se tomu měla rozhodně vyvarovat .
2. Můj postoj je negativní , pokud se ale jedná o znásilnění a při tom i o těhotenství tak by bylo dobrý do toho rozhodně jít .
3. Já osobně jsem zažila samovolný potrat ale na interubci bych v životě nešla a vím o spousty slečen které potrat podstoupili a zdálo se mi to zbytečné .Helena (38)
1. Nazor na potrat mam v dnesni dobe takovy ze musi kazdy zvážit svoji situaci sám zodpovědně takže neodsuzuji. Lepší než vyhazovat miminko do popelnic atd. jak se v dnešní době děje .
2. Já se radeji chranim, muj postoj je neutralni . Nejsem negativní ani pozitivní vůči tomu .
3. Na vlastní kůži jsme ho bohužel zažila kvůli mimoděložnímu těhotenství a tak jsme samovolně potratila , strašně špatně jsme se s tím vyrovnávala a taky nějakou tu dobu . Z okolí zám několik žen které potratili nebo na potrat museli jí a vždy jsme na mě byla citlivá a hodná - přece jen vytrpěla jsme si to samí co oni .Sabina (14)
1. Můj názor na Potrat je takový že : si mylsím že je to špatné.
2. Postoj proti potrotům je u mě v zásadě negativní ale je i taková vyjímka když je holka znásilněná a otěhotní to je potom něco úplně jiného .
3. Potrat jsem na vlůastní kůži nezažila ale mám kamaráda kterého rodiče se pokoušeli o dítě a povedlo se ale 14 dní po porudu umřelo a pro celou rodinu to byla zásadní rána do života .


Martin (24)
Potrat je ospravedlnitelnej v různejch případech (znásilnění, kritická životní situace apod) ale jinak mi to přijde jako hloupost, je to škoda prostě, lidi by si měli dávat větší pozor.. ale zas na druhou stranu je možná lepší potratit, než aby dítě vyrůstalo ve zničený rodině nebo nedej bože dětským domově.
Jinak nikoho neznám.Adam ( 22 )
1.Neuznavam
2.Me se to prici , kdyby moje pritelkyne cekala mimco a chtela by na potrat tak ji to vymluvim a pomuzi ji
3. Bohužel neznámFilip (15 )
1.Můj názor na potratý je takovej že je to šikovná věc,když člověk žije sexualnim životem tak prostě se můze stát ze to ujede a pak je potrat skvělá vec.
2.Můj postoj?? Ja stim naprosto souhlasím.skvělá vec,jak v mladém věku tak starším věku:)
3.Ano znám...jedna ze základky...býla to jednoduchá a hloupější holka a byla těhotná ja ji neměl rád tak sem se ji smál ale není to kvůli potratu spíš ze si to nepohlidala...
Určitě mě zajímá jak to berete vi jaké jsou vaše odpovědi na moje otázky . Určit+ komentujte - budu jedině ráda ;)))


Radost mi udáte jakymkoliv komentářem nebo zprávou (zpráva autorovi)


Lidé nejsou vymyšlení ani jejich reakce nejsou smyšlené opravdu jsem se jich ptala .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BJ BJ | 7. září 2013 v 19:00 | Reagovat

Ty ses vul filipe !

2 T. T. | Web | 7. září 2013 v 20:28 | Reagovat

Ten Filip asi nemá dostatek informací o interrupci...

3 Barbora Barbora | E-mail | Web | 7. září 2013 v 20:28 | Reagovat

ajta krajta.. interubce

4 Aati Aati | Web | 7. září 2013 v 20:33 | Reagovat

Je to zajímavé, ale trochu bych si dávala pozor na pravopis ;) a hlavně na to, jak se co píše (interubce) :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama