Co tě nezabije to tě posílí .

Zážitek z MHD mi změnil život. - 4.Část

12. srpna 2013 v 9:00 | Pubertální Laura |  Příbehy

PokračováníŘekla jsme mu že to určitě může počkat až mu udělám tu ruku a on na mě hned " mmmmmmmm nemůže " a přitáhl si mě k sobě já měla v ruce pořád tu lékárničku a to obinadlo který jsme našla protože obvazi asi došli . Matyáš se mi podíval dlouze do očí a vylozlo z něho " Musim ti něco říct .." já ho přerušila a řekla "tohle jsi už řikal " a on hned na mě " Nech mě to doříct prosím " odvětila jsem mu jako dítě kterýmu vzali hračku "dobře" a v tom dolu za náma přiběhla Bonny , kterou jsme si vzala do náručí a mazlila se s ní chviličku . Matyáš natáhl ruce aby si ho Bonny očuchala a mohl si jí taky pochovat , tak jsme mu jí pujčila chvilku si s ní hrál a já ho potom zarazila větou "tak povídej nebo jsi to už zapoměl ? a ukaž mi konečně tu ruku " on položil kočku na zem a podal mi tu ruku na kterou jsem mu nastříkala desinfekci a on trošku zasyčel protože to štípalo .
Pak se konečně rozpovídal " Víš Šěpánko jak jsme se seznámili na tý cilkostezce ? "
Já jsem mu odpověděla " jo vim na to se nedá zapomenout " a pousmála jsem se .
Matyáš " No tak tehdy jsem se do tebe zamiloval , a ty týdny co jsme spolu strávili byli úžasný "
Já jsme na něho jenom mlčky koukala a tak trošku nechápala , jako by mi četl myšlenky a říkal to nahlas přemýšlela jsem co mu mám říct a jak jsem tak přemýšlela tak jsem mlčela a obvazovala m tu ruku a nenapadlo mě nic jinýho než říct "vážně ? " on se na mě tak jako šibalsky podíval a řikal něco ve smyslu "co na to říkáš ? " a já odpověděla něco jako " jsme na tom stejně" .
Když jsme mu tu ruku doobvázala tak si mě přidáhl blýž a já si na něho sedla , jenomže to by nemohla bejt Bonny aby neběla kolem rádia a přehrávače dvd .
A jak tak splašeně běhala protože měla očividně dost energie tak zapnula cd přehrávač a po celym baráku začala nít hudba kterou tam měla puštěnou ségra a to nějakej sladák nebo co . Stoupla jsem si a šla jsme to vypnout když jsem byla už u rádia s tim že ho vypnu tak ke mě zezadu přišel Maty a chytil mě za boky což jsem nečekala a cukla sebou , zamumla jsem něco jako " co to děláš ? " a když jsme otočila hlavu tak jsme si s Matyášem podívali najednou do očí a ...

Pokračování dnes v 16:00

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama