Co tě nezabije to tě posílí .

Zážitek z MHD mi změnil život. - 3.Část

11. srpna 2013 v 10:00 | Pubertální Laura |  Příbehy

Pokračování


Kouka jsem a něho s vyykulenýma očima a pootevřenou pusou aniž by dořekl to co mi chtěl říct . Kouknul na mě a zasmál se a pak to dořekl , "potřebuju holku která by se mnu šla nakupovat , máma mi dala ppeníze ať si jdu oupit nějaký oblečení ale já sám nakupovat moc neumim,tak jsem se tě chtěl optat jestli by jsi šla se mnou ;) " to už jsem se uklidnila a s klidnou hlavou řekla" jo jasně pujdu jedině ráda" shodli jsme se na zítřku ve dvě před cukrárnou že pojedeme do jednoho nákupáku .
Ten den jsme si strašně užili , dělali jsme tam blbosti jako malí děcka , zkoušeli jsme si všechno možný pak tam v tom dělali promenátu a dělai na sebe ksichty . až na nás musel vzlítnout sekuriták at se uklidníme že tady nejsme jediný . tak jsme se na sebe spyklenecky usmáli a zalezli do kabinek kde jsme se převlíkli do svého oblečení a koupili nějaký pásky , a šly kam jinam než do dalšího obchodu kde to pokračovalo a takhle celej den , nakonec jsem vycházeli z nákupáku obalený taškama s oblečením s vypadali jako nafetovaný jak jsme byli vysmátý z toho dokoanale strávenýho dnu a to ještě nebylo všechno ...


Chtěli jsme mít nějakou památku na ten den tak jsme skočili do takovýho toho fotolabu jak jsou metrech a tak , tam jsme si vlazli oba dva dělali ksichty a blobosti , nechali jsme si ty všechny fotky vytisknout dvakrát .


Když jsme šli na zastávku tramvaje že pojedeme domu tak ejhle koho tam nevidím, byla tam Vojta a oblizoval se s nějakou brunetou musim uznat byla fakt hezká a nedivim se Vojtovi že se tam s ní oblizoval kdybych byla kluk tak se s ní taky oblizuju všude . Chilku jsem na ně koukala a pak posmutněla , Matyáš na mě koukn a přišel ke mě blýž a koukl kam jsme koukala a tázavě se na mě podíval a já na něj " to nic to je Vojta ,to je ten kvůli komu jsme brečela v tý tramvaji pamatuješ ?" Podíval se na mě a pak řekl "to je holka jednoho mojeho kámoše ! " já jenom koukala s trošku pootevřeno pusou a koukla jsem se směrem k nim .

Matyáš se trošku naštval ,kdž viděl jak koukaj směrem k nám a smějou se , a šel za nima Vojtovi dal pěknou pěstí a na tu jeho dá se říci holku se nepodíval zrovna s ůsměvem . Právě nám jela tramvaj tak jsme nastoupili chvilku po tom co jsme si sedli mi volala ségra že jsou naši na chatě a ona že je u kámošky že si dělaj dámskou párty a že je doma jenom kočka ,jeli jsme na zastávku kde vždycky vystupuju já a šly k nám domu kde jsme mu v kuchyni ošetřila tu ruku kterou měl slušně zrasenou jak dával Vojtovi tu pěstí .
Nejspíš se trefil do nějaký kosti protože jeho klouby nevypadali zrovna nejlíp . Když jsem hledala obvaz tak jsem se hol rovnou optala jestli chce něco k pití tak jsme nám udělala ovocnou šťávu .
Když jsme stála v kuchyni a držela v ruce už ten fáč i s lékárničkou tak mi řekl " Víš Štěp musim ti něco říct ...Pokračovní zítra

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 es ef es ef | Web | 11. srpna 2013 v 11:56 | Reagovat

To je super náhodou!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama