Co tě nezabije to tě posílí .

Srpen 2013

Život na miliardu způsobů

23. srpna 2013 v 2:42 | Pubertální Laura |  Téma týdne
Ahoj takže rozhodla jsme sse že udělám video které dávám teda sem , a doufám že ho dokoukáte až do konce protože je to docela zajímavé video podle mě teda . je dočené kolem 01,45 do 02,20 vššechno je odhadem .

tak mi to nejde sem dát celé to video nevimm jak to že to nejde ale tady máte alespoň odkaz no :D
tak e podívejte je to zaručeně něco originálního :D


Zážitek z MHD mi změnil život. - 6.Část

13. srpna 2013 v 8:00 | Pubertální Laura |  Příbehy

PokračováníTa křižovatka byla zastávku od tý nemocnice takže jsem si řikala že t bude v pohoděže už budu vystupovat ,na křižovatce jel kamion trošku jsem se ho bála nevim proř ale v tu chvíli jsme měla strach z debilního kamionu.Fakt že nevim proč . Když jsme vystoupila a počkala až autoubus odjížděl tak do něho narazil plnou parou ten kamion ten autobus byl úplně na padrť rozletěl se do všech stran a jedna sejmula i mě , pamamtuju si ještě že mě z ničeho nic šíleně zabolelo břicho a pak už jenom jak houkala sanitka a že někdo řiká "hej ! hej sakra ! tuhle holku musíme vzít taky nebo tady vykrvácí ! "

Viděla jsem sebe na operčnim sálu jak tam ležim a v břichu nám zapíchlí cosi , co mě zarazilo bylo že jsem koukala já sama na sebe jako bych byla doktor , přišlo mi to zvláštní . Pak strašně zazářilo nějaký světo a já už nebyla na operačnim sále ale někde kde bylo úplně bílo a najednou jsme viděla někoho v dálce a ten šel ke mě byla to moje prababička kterou jsem měla tak ráda ale která už umřela před několka lety . Řekla mi vzpamatuj se nesmíš to vzdát musíš bojovat .

První co si pamatuju od odby co jsme se vzbuila je jenom to že nademnou stojí doktor a ségra mě drží za ruku a já ležim v nemocnici v posteli . Doktor mi byl povědomej chvilku jsem přemýšlela a koukala na něho a on řekl " my jsme spolu mluvili v telefonu že ? " a já jenom "Ano nejspíš ano " byla jsme zmatená chtěla jsme za Matyášem chtěla jsem ho vidět . Doktor mi řekl že je to s Matyášem dost vážný a já se rozbrečela ale doště potom dodal že se z toho nejspíš dostane . Byla jsem na prášky úplně na psichyatra , vytáhla jsem si z ten sloupek fotek co jsme spolu fotili ten den kdy se ze všeho stalo to nejlepší na světě . V nemocnici jsem byla měsíc ale Matyáš půl roku byl v komatu ,
byl pro mě vším co jsme měla . Když jsem byla doma tak jsem byla zalezlá jenom u sebe v pokoji ani jsem nejedla nic byla jsem na dně . Už zase ...

Sestra viděla jak se trápim aže bych byla nejradši úplně někde jinde . Zavolala do nemocnice a optala se na Matyáše jestli bych za nim nemohla jít , mluvila s dokrotem kterýho přemlouvala . A povedlo se mohla jsem za nim .
Vzala jsme si džíny který mi byli velký a mikinu kterou jsem vzala tátovi protože jemu byla malá a chtěl jí vyhodit , oblíkla jsme se a vyrazila do nemocnice , na tý křižovatce jsem se zatívala do dálky a bylo to jako by se to stalo dneska viděla jsem jak jeden ten kamion a když jsem vystoupila tak jsme zastávku obešla obloukem aby mi nepřipomínala to co se tam stalo . Šla jsem nahoru do patra kde byl Matyáš a přede dveřma jsem viděla doktora toho dokrota co jsem s nim tehdy mluvila do telefonu a taky toho co stál u mě kdyyž jsem se vzbudila .
On mě slušně pozdravil já jenom něco zamumla a šla do pokoje Viděla jsem Matyáše jak tam leží a kolem něho jenom samí přístroje , přisunula jsem si židli k jěho posteli a chytila ho za ruku bylo to strašně zvláštní .

Pak do pokoje přišel doktor že mi musí něco dát , že to měl u sebe když ho přivezli . Byla to taková semišová krabička a v ní dva prstýnky , na jednom bylo napsaný Štěpánka a na druhym Matyáš , pak doktor odešel a nechal nás tam samotný.
Rozbrečela jsem se a nemohla přestat byla jsem tam celej den , byla jsme u něho každej den dokud ho nevzbudili , on ještě spal a já jsem u něho seděla v kalhotech a mikině s kapucí kterou jsme měla na sobě .

On otevřel oči a já se pousmála a podívala na krabičku , on chtěl něco říct ale já mu řekla ať to nechá na jindy .


Když už ho pouštěli domu tak jsem tam s nim byla já a jeho rodiče i jeh bratr kterj vypadal podobně jako Matyáš ale byl to Filip . Potom po nějaký době když jsme se z toho oba dva já i Maty pořádně zotavili jsme udělali takový menší sezení , ségra mě a Matymu chtěla představit Filipa , a my oba dva souhlasili . Když nastal den D tak v pohodičce jsme se optala Julie jak se ten kluk jmenuje a kolik mu je a tak , a on mi jenom odsekla že ať nevyzvídám že to poznám až přijde .
Nebyl to kdo jnej než Filip , Matyášův bratr chodil s mojí sestrou . Bylo to docela zvláštní .

Matyáš před těma dvěma vytáhl z kapsi krabičku kterou jsem už viděla dával mi jí doktor . otevřel jí , vyndal z ní prstýnek se jménem Matyáš a dal mi ho na prst a já to samí ale s mim jménem . . .

Od tý doby jsme pořád spolu ten rok byl nezapomenutelnej .


Vypráví Štěpánka se slzama štěstí a drží ten prstýnek .KONEC


Zážitek z MHD mi změnil život. - 5.Část

12. srpna 2013 v 16:00 | Pubertální Laura |  Příbehy

PokračováníOtočila jsem se a naše oči se setkali , Matyáš přibližoval svůj obličej tomu mému anajednou se naše rty spojili , byl to dokonalej pocit všechno kolem nás se rozplinulo a byli jsme jenom my dva .
Ale byla tam Bonne která měla hlad a pořád e mi otírala o nohy , takže jsme jí musela jít dát najíst . protože bylo už nějakejch devět hodin večer tak jsem Matyášovi nabídla že u nás může přestpat jestli by to nevadilo jeho rodičům , on mi řekl že jeli na dovolenou a doma je jenom brácha kterej je už dost velkej na to aby se o sebe postarla sám , tak mu napsal jenom smsku nevim co v ní bylo protože jsem sebe nahoře v pokoji rozdělávala postel . Koukali jsme dole v býváku na nějakej film v televizi u kterýho jsme usnula opřená o Matyho . ráno jsme se vzbudila u sebe v pokoji na posteli trošku jsem zamřourala očima a hledala Matyho jenomže marně byl v kuchyni a dělal snídani , bylo to cejtit až ke mě nahoru do pokoje , tak jsem si udělala drdol kterej jsem odflákla a šla jsem dolu , to už mi Matyáš říkal
"Dobré ráno, tak jak jsi se vyspala princezno ? " trošku jsem na něj chvilku civěla jako pako a pak jsem řekla něco jako
" jo dobře , a ty jsi mě v noci přenesl nahoru do pokoje ? "
a on hned šel ke mě dal mi pusu a vzal mě za ruku a řekl" samozřejmě přece nebudeš spát v obýváku složená u televize "

Nasnídali jsme se u toho jsme si povídali, dozvěděla jsem se že má motorku a to jsme nevěděla tak mi trošku vralo hlavou proč jezdí teda tramvají a on nevim jak tu udělal ale asi umí číst myšenky nebo mu došlo co si myslim a aodpověděl " ale rodiče mě s ní moc nepouštěj jezdit bojeje se abych neskončil někde omotanej kolem stromu" a povídali jsme si dál . Když bylo něco kolem jedný odpoledne a byli po obědě kterj jsme snídali tak jsem ho šla vyprovodit kousek od našeho baráku i s tim co jsme nakoupili den předem . Když jsm přišla domu tak tam už seděla v kuchyni ségra na židli u baru a koukala na mě s takovou jistrou v očích a hned s začala vyptávat
Sestra " Kdo to vařil , ty přece neumíš vařit připálíš i omeletu "
Já " Byl tu Maty"
Sestra " Dělej povídej všchno mi řekni "
Já " tak jako víš co spal tady protože jsme přišli pozdě a nechtěla jsme ho pouštět v noci domu samotnýho "
Ještě vyzvídala tak jsme jí to všechno řekla a povídali jsme si ještě , řekla jsme jí i to že jsem viděla Vojtu a že mu dal Maty pěstí .
O dva týdny později

S Matyášem jsem byla venku skoro pořád a pak jsme se domluvili že pro mě přijede a pojedem se někam podívat , neřkl mi kam tajnůstkář jeden , měl tu být už před půl hodinkou a tak jsem mu volala ale nezedl to . Asi po hodině čekání mi volalo neznámí číslo a já to přijmula a řekla jsme to svoje prodloužený anooo jako řikám když vezmu telefon vždycky . Všechen můj elán a štěstí se vytratilo jak m ta dotyčná osoba řekla že je to doktor a že mi volá kvůli Matyášovi řekl mi že měl nehodu na potorce a já se s nim dohodla že tam přijedu a všechno mi řekne (nevim proč mi neřekla že nesem rodiný příslušník že mi nenmůže podávat informace - asi si přečetlmoje jméno když jsem volala Matymu ) .
Vzala jsem si klíče kabelku a běžela jsem abych doběhala atobus , měla jsem divnej pocit když jsem nastoupila takovje jako by se něco mělo stát ale sedla jsme si a bylo to v pohodě . Bylo to 6 zastávek do nemocnice a když jsme byli na křižovatce tak se mi stalo něco co mi nesktečně změnilo život ...
Pokračování zítra ránoZážitek z MHD mi změnil život. - 4.Část

12. srpna 2013 v 9:00 | Pubertální Laura |  Příbehy

PokračováníŘekla jsme mu že to určitě může počkat až mu udělám tu ruku a on na mě hned " mmmmmmmm nemůže " a přitáhl si mě k sobě já měla v ruce pořád tu lékárničku a to obinadlo který jsme našla protože obvazi asi došli . Matyáš se mi podíval dlouze do očí a vylozlo z něho " Musim ti něco říct .." já ho přerušila a řekla "tohle jsi už řikal " a on hned na mě " Nech mě to doříct prosím " odvětila jsem mu jako dítě kterýmu vzali hračku "dobře" a v tom dolu za náma přiběhla Bonny , kterou jsme si vzala do náručí a mazlila se s ní chviličku . Matyáš natáhl ruce aby si ho Bonny očuchala a mohl si jí taky pochovat , tak jsme mu jí pujčila chvilku si s ní hrál a já ho potom zarazila větou "tak povídej nebo jsi to už zapoměl ? a ukaž mi konečně tu ruku " on položil kočku na zem a podal mi tu ruku na kterou jsem mu nastříkala desinfekci a on trošku zasyčel protože to štípalo .
Pak se konečně rozpovídal " Víš Šěpánko jak jsme se seznámili na tý cilkostezce ? "
Já jsem mu odpověděla " jo vim na to se nedá zapomenout " a pousmála jsem se .
Matyáš " No tak tehdy jsem se do tebe zamiloval , a ty týdny co jsme spolu strávili byli úžasný "
Já jsme na něho jenom mlčky koukala a tak trošku nechápala , jako by mi četl myšlenky a říkal to nahlas přemýšlela jsem co mu mám říct a jak jsem tak přemýšlela tak jsem mlčela a obvazovala m tu ruku a nenapadlo mě nic jinýho než říct "vážně ? " on se na mě tak jako šibalsky podíval a řikal něco ve smyslu "co na to říkáš ? " a já odpověděla něco jako " jsme na tom stejně" .
Když jsme mu tu ruku doobvázala tak si mě přidáhl blýž a já si na něho sedla , jenomže to by nemohla bejt Bonny aby neběla kolem rádia a přehrávače dvd .
A jak tak splašeně běhala protože měla očividně dost energie tak zapnula cd přehrávač a po celym baráku začala nít hudba kterou tam měla puštěnou ségra a to nějakej sladák nebo co . Stoupla jsem si a šla jsme to vypnout když jsem byla už u rádia s tim že ho vypnu tak ke mě zezadu přišel Maty a chytil mě za boky což jsem nečekala a cukla sebou , zamumla jsem něco jako " co to děláš ? " a když jsme otočila hlavu tak jsme si s Matyášem podívali najednou do očí a ...

Pokračování dnes v 16:00


Zážitek z MHD mi změnil život. - 3.Část

11. srpna 2013 v 10:00 | Pubertální Laura |  Příbehy

Pokračování


Kouka jsem a něho s vyykulenýma očima a pootevřenou pusou aniž by dořekl to co mi chtěl říct . Kouknul na mě a zasmál se a pak to dořekl , "potřebuju holku která by se mnu šla nakupovat , máma mi dala ppeníze ať si jdu oupit nějaký oblečení ale já sám nakupovat moc neumim,tak jsem se tě chtěl optat jestli by jsi šla se mnou ;) " to už jsem se uklidnila a s klidnou hlavou řekla" jo jasně pujdu jedině ráda" shodli jsme se na zítřku ve dvě před cukrárnou že pojedeme do jednoho nákupáku .
Ten den jsme si strašně užili , dělali jsme tam blbosti jako malí děcka , zkoušeli jsme si všechno možný pak tam v tom dělali promenátu a dělai na sebe ksichty . až na nás musel vzlítnout sekuriták at se uklidníme že tady nejsme jediný . tak jsme se na sebe spyklenecky usmáli a zalezli do kabinek kde jsme se převlíkli do svého oblečení a koupili nějaký pásky , a šly kam jinam než do dalšího obchodu kde to pokračovalo a takhle celej den , nakonec jsem vycházeli z nákupáku obalený taškama s oblečením s vypadali jako nafetovaný jak jsme byli vysmátý z toho dokoanale strávenýho dnu a to ještě nebylo všechno ...


Chtěli jsme mít nějakou památku na ten den tak jsme skočili do takovýho toho fotolabu jak jsou metrech a tak , tam jsme si vlazli oba dva dělali ksichty a blobosti , nechali jsme si ty všechny fotky vytisknout dvakrát .


Když jsme šli na zastávku tramvaje že pojedeme domu tak ejhle koho tam nevidím, byla tam Vojta a oblizoval se s nějakou brunetou musim uznat byla fakt hezká a nedivim se Vojtovi že se tam s ní oblizoval kdybych byla kluk tak se s ní taky oblizuju všude . Chilku jsem na ně koukala a pak posmutněla , Matyáš na mě koukn a přišel ke mě blýž a koukl kam jsme koukala a tázavě se na mě podíval a já na něj " to nic to je Vojta ,to je ten kvůli komu jsme brečela v tý tramvaji pamatuješ ?" Podíval se na mě a pak řekl "to je holka jednoho mojeho kámoše ! " já jenom koukala s trošku pootevřeno pusou a koukla jsem se směrem k nim .

Matyáš se trošku naštval ,kdž viděl jak koukaj směrem k nám a smějou se , a šel za nima Vojtovi dal pěknou pěstí a na tu jeho dá se říci holku se nepodíval zrovna s ůsměvem . Právě nám jela tramvaj tak jsme nastoupili chvilku po tom co jsme si sedli mi volala ségra že jsou naši na chatě a ona že je u kámošky že si dělaj dámskou párty a že je doma jenom kočka ,jeli jsme na zastávku kde vždycky vystupuju já a šly k nám domu kde jsme mu v kuchyni ošetřila tu ruku kterou měl slušně zrasenou jak dával Vojtovi tu pěstí .
Nejspíš se trefil do nějaký kosti protože jeho klouby nevypadali zrovna nejlíp . Když jsem hledala obvaz tak jsem se hol rovnou optala jestli chce něco k pití tak jsme nám udělala ovocnou šťávu .
Když jsme stála v kuchyni a držela v ruce už ten fáč i s lékárničkou tak mi řekl " Víš Štěp musim ti něco říct ...Pokračovní zítra


Zážitek z MHD mi změnil život. - 2.Část

10. srpna 2013 v 13:00 | Pubertální Laura |  Příbehy

Pokračování.


Ten kdo se zastavil byl kdo jinej než ten kluk z tramvaje , zalolal na mě něco jako "ahoj to jseš ty ? " já jsme se jenom pousmála a on hned začal mluvit "úsměv ti sluší mnohem víc , jinak já jsem Matyjáš" a usmál se , byl tak okouzlující že jsem skoro zapoměla dejchat asi po 3 minutách ticha . Úplně roztřeseně a pořád v úžasu jsem mu řekla " jo ahoj , já no já jsem Štěpánka ale všichni mi řikaj Štěp " když jsem šla běhat bylo něco kolem šesti odpoledne a když jsme ho potkala tak mohlo bejt tak půl osmí možná víc , zakecali jsme se a šly jsme do jednoho parku co byl kousek od siklostezky . Mohli jsme spolu bejt tak dvě hodiny a dvě hodiny si povídat už ani nevim o čem bylo toho tolik že ani nevim kde bych měla začít . Ale s nim mi bylo nejlíp přišlo mi jako by jsme se znali už léta a s nim jsem byla sama sebou bez všeho co mi způsobil ten imbecil Vojta , S matějem jsem byla úplně plná sebevědomí a všeho dobrýho co ve mě ještě bylo .


Chtěla jsme nějak hodně změnit svůj ivot tak jsme ho změnila ale ne se všim všudy , pořád jsme doma na stěně měla napýchaný fotky s Vojtou , nevzdala jsem se jich za žádnou cenu chtěla jsme aby to byl jenom zlej sen ale bohužel nebyl ....

S Matějem to bylo fajn viděli jsm ese ještě párkrát od tý doby a vyměnili jsme si facebook ,a začali jsm si psát a chodit spolu běhat , s nim mi bylo skvěle . Už jsme zapomínala na Vojtu díky Matějovi .

Asi tak měsíc po tom co jsme se poznali z toho běhání mi řekl že potřebuje holku , a já na něj koukala s vykulenýma očima ...

Pokračování zítra .
Zážitek z MHD mi změnil život. - 1.Část

10. srpna 2013 v 0:09 | Pubertální Laura |  Příbehy
Ahoj , je to se divný téma týdne ale je to tak .


V uších mi řve hudba a já koukám na to hnusný počasí z okna travnaje,najednou mi tam začne hrát písnička od evanesece naše oblíbená písnička vlastně ted už jenom moje .
Jsem Štěpánka je mi 17 a právě jsem jak se to řiká,jsem na dně - nechal mě kluk se kterym jsem chodila dva roky .
Dřív jsem byla taková ta lehce přehlídnutelná a teď ? Lehce přehlídnutelná a ke všemu na dně !
Před měsícem se s emnou po dvou rokách roešela ajá ho přitom tolik milovala , nevim co mu přeletělo přes nos ale bude litovat hned jaks e z toho dostanu .
V tom jsem začala brečet ještě víc , a v tom si ke mě někdo přisednul chtěla jsem se podívat ale radši jsem se nepodívala a jenom jsem koukala z okna a snažila se dělat to samí než před tim než si ke mě sedl ten kluk kterej tak úžasně voněl . Pak jsme to už nevydržela a pootočila jsem trošičkuhlavu abych se mu podívala do obličeje protože jsme na sobě cejtila jeho pohled hned jk si přisedl , jak jsme začala otáčet hlavu tak se jenom pousmál a začal něco lovit v mikině otočila jsem se rychle zpátky obličej ke sklu a koukala jsem se ven pořád jsem brečela ale už jsem neměla důvod bylo to divný a najednou mi ten kluk podal kapesníček a řekl "Nepotřebuješ něco?" ,bylo mi tolik trapně ale otočila jsme se a podívala jsme se na něho konečně pořád , vzala do ruky kapesníček co mi dal a řekla "Děkuju" jenom se usmál.zahlásilo to zastávku která následovala po téhle a já si vvědomila že to asi nestihnu a že pojedu až na konečnou že to neni až takovej přejezd jenom 4 stanice . Utřela jsem si slzsi z očía dala na rty jelení růj protože jsem je měla strašně rozpraskaný a rozthaný-ach ty zlozviky trhání si rtů když nemáte co na práci a máte deprese.
Tomu zeleno okýmu klukovi mohlo bejt tak 17až 18 let a byl takovej slušnej ,upřímnej a já si uvědomila že musim na sobě něco změnit .

Už dlouho jsem chtěla začít běhat ale nebylo s kym , až teď jsem si uvědomila že vlastně už ani s kym nemám všichni kamarádi se na mě vykašlali když jsem byla nejvíc na dně .

Vystupoval dvě zastávky než byla konečná a vystupovala jsem já , docela jsme si i oddychla že jsem mu nemusela řikat že vystupuju a že by bylo fajn kdyby mě pustil . Celou dobu co jsem jela domů pršelo jako z konve a já koukala okna ale asi po hodině přestalo a já si toho ani nevšimla a to jsem koukala celou domu z okna . Když jsem vystoupila tak mi teprve došlo že už neprší a taky mi došlo že mužu jít tady tudy až kousek k našemu baráku . Tak jsme přešla cilnici a šla po ciklosezce kudy jsem se dostala kousek od našeko baráku asi tak 2 ulice . Když jsem přišla konečně domu tak tam byla jenom moje ségra která byla zároveň mojí kamarádkou,jedinou která mi zbyla,vyběhla jsme schody do patra ve kterém jsem měla svůj vlastní pokoj , přijdu tam dveře pootevřený vejdu tam a tam moje kočka rozvalená na mojí posteli :D

Převlíkla jsem se do elastyckejch kratas a tílka k tomu jsme si vzala svojí mega moc starou kšiltovku a tenisky sluchátka do uší a šla jsem běha .
Ani už nevim kam až jsme doběhla ale běžela jsem pořád po tý ciklostezce a někdo běžel proti mě , dělala jsme že nic nevidim a běžela dál , ten kluk voněl jak ten v tý travaji otočila jsem se a on se zastavil ...Další část bude zítra

Pohyblivé obrázky z videa

9. srpna 2013 v 18:46 | Pubertální Laura
Ahoj dneska jsem se nudila a hledala online editor na internetu a ozkoušela snad miliardu online editorů protože jsme chtěla natočit dneska video který bych dala na youtube.com na svůj kanál že jo ale háček nastal v tom jak ho sestříhám uprostřed a to je ten nedostatek youtubue editoru , tam můžete stříhat na zaátku a na konci ale já potřebovala spíš uprostřed a kdekoliv jinde a ne jen na konci a začátku to je moc málo . A tak jsme vyyzkoušela snad všechny možný .
Pak jsem našla video editor se jménem : http://www131.lunapic.com/editor/ , kde jsem si řekla že vyzkouším jak to funguje jako u milionu předchozích , a tehdy jsem se do něho zamilovala , nebylo to nic extra žádný stříhání nebo tak jenom to směnilo to video na gif a tim je to úžasný .

Chtěla jsem si udělat na youtube.com video z malích gifů co jsem si udělla na té stránce . Strávila jsem s tim hodinu nahrávat nové videa a dělat z nich gif a dávat do na youtube jako že z toho udělám video a po hodině a půl se mi tam ukázali jenom začáteční obrázky z gifů a já myslela že puknu vzteky .Pak jsem teda hledala video editor na pohyblivé obrázky a neůspěšně , a hledala jsem to jak na googlu tak na yahoo tak na seznamu prostě všude možně a nic , nenašla jsme takže jsem z tooh docela zklamaná , protože jsem teda měla v plánu udělat video z těch gifů a pak to dát teda na to youtube ale nějak nic no .

Chci vám sem dát ty gifi a pochlubit se s nima ale nevim jak to pujde a jestli to vůbec pujde a bude se to hýbat .


Jestli to funguje tak je to super a jestli ne ak nevadí .

Budu ráda za keždej komentář .