Co tě nezabije to tě posílí .

Červenec 2013

K čemu mi bude konspirační teorie v životě ?

30. července 2013 v 19:31 | Pubertální Laura |  Téma týdne
Nějak ani nevim co to je ale stejně k tomu píšu . chtěla jsme napsat článek o tom co to vůbec je ale s tim mim stresem vygumovanym mozkem nějak nechci zlenivěla jsem , pak jsme chtěla napsat příběh na too téma nebo na téma tomu podobný ale to by bylo asi těžký když nevim co to je že jo .


Tady je pokus o příběh .

Dneska mi volala policie že ta mám zítra přijít na výslech a mě se tuplovaně zlomil hlas a všechno moje sebevědomí šlo na dno , moje nadšení vystřídal strach z neznámího,pocit bezmoci . Když jsem si uvědomila co se vlastně stalo tak jsme se rozrečela a v tom se brácha oběvil ve dveřích a ptal se mě co se stalo . Já nebyla ani schopná mluvit natož mu to vyprávět on vlastně neměl o ničem ani tušení ani tušení o tom že jsme měla vůbec nejěkého kluka ...
Volali mi policisté protože mi oznámili že Michal vyloupil banku a postřelili ho že je ted v nemocnici na sálu že moc krvácel .
Musela jsem se sebrat a vypadnout ven na naše oblíbený místo kam jsme spolu chodili . Byla jsem tam sama nevim jak dlouho jsem tam byla ale byla jsem tam snad celou noc , v době kdy začalo zapadat slunce jsme se probala z nevim z nějakýho transu nebo co a začala uvažovat s chladnou hlavou . Michal byl starší než já , jenom o pár let ale i tak je to pro lidi moc . Měla jsem takovej zvláštní pocit jako by byl michal se mnou .
Další den jsem se dozvěděla že Michal ztratil moc krve a zemřel , to byla poslední rána co mohla být . Pak mi kapitánka oznámila že za dva měsíce až se dám tak nějak do kupi mi zavolá a dohodneme se na datumu kdy budu muset na polici podat výpověď o tom co sestalo .

Ale já byla tak na dně že jsem sotva řekla pár slov . A sotva jsem si vzpomenula že musim udělat do školy referát na téma koncpirační teorie , na který jsem se pak vykašlala .

...

Pokračování příště .

Něco o líčení a nalepovacích řasách .

13. července 2013 v 17:01 | Pubertální Laura
Ahoj , takže dneska už od rána šmejdim na internetu a hledám články o tom jak se správně líčit a hlavně jak na nalepovací řasy , našla jsem pár čláku ale asi tak nejlepší byl jeden kterej vám sem dám zkopírovaný protože to nechci přepisovat ručně .


A tam to zkopírovali ze stránky : http://www.profiliceni.cz/clanek.php?id=7

Důchodci

12. července 2013 v 20:15 | Pubertální Laura
Důchodci jsou tak zvaný senioři a můžou si dělat co chtěj jak ukazuje i tv nova v seriálu sígři ve výslužbě , a dál už nevim co bych k tomu měla napsat .


Jinak ahoj lidi dlouho jsem tu nebyla a asi zase dloho nebudu jsou prázdniny a já nemám moc čas chodit na pc a psát články už proto že jsem v jednom kole u Sabiny a u ní nejsem sotva ani na facebooku natož tady na blogu , a jak jsem zjistila tak z telefonu na blog nejde nic napsat žádnej článek , a to ani na iPhone4 prostě to nejde a to je opravdu na to co vylézá z análního otvoru .
Tak píšu teď když jsem na pár dnů zase doma tak píšu z bratrova notebooku . Pokusim se dopsat nějketen příběh co mám rozepsanej at je tu alepson něco .
S láskou Petík Laurík