Co tě nezabije to tě posílí .

To co se mnou cloumá a proto dělám takový blbosti se nazívá PUBERTA .

11. dubna 2013 v 16:26 | Puberťačka Laura
Chtěla bych začít si tim co jsme dělali dneska ve škole :))))
Odpolaedka jako každá jiná , sem si řikala na začátku dne když sem si sedla do lavice . Kluci zase vytáhli ty jejich kuličkový řetízky a kupodivu to s nima hodně bolí , no tak sem byla jejich obětí a nejen já , pak mi dal Tomáš tim řetízkem přes záda který mě zase začali solidně dost bolet a mít v nich křeče , tak sem se rozbrečela a byla vděčná za to že sem mi tužka ani řasenka neroztekly .
Když jsme už měli konečně hodinu volna než máme ajinu a pak dem domu tak sem si šla koupit nějaký jídlo protže sem už měla hlad a svoje si snědla , přemejšlela sem buď brambůtky ze kterých se vůbec nenajim nebo nějakou buchtu tak pak yvhrála buchta , taková ta hranatá , hodně sem se na ní těšila protože sem jí měla o velkejch prázdninách 2012 takže sem se hodně těšila , odnesla si jí do školního klubu a že si jí snim , vzpoměla sem si na to jak sem s tou buchtou blbla u babičky . Sem jí jedla lžičkou když přišla babička a tu lžičku mi vzala , tak sem se optala učitelky co tam byla jestli nemá lžičku kupodivu jí měla tak sem pustila do tý buchty lžičkou a dolovala do ní díru , v tom Anička co tam byla se mnou si vzpoměla jak měl Ondra keci o Chemii nebo co to bylo že má dlouhej penis nebo něco takovýho a já na něj že si to nemyslim nebo tak nějak a on jestli sem si jistá a já jo ak nějak , Anička mi to připomenila a já hned mysliš že by se do tý díry vešel :DDD
No a už to začalo , dolovala sem víc skoro až na dno a pak řikám Anice tak co myslíš teď a ona tam koukl a řiká , no možná a já na to řekla že by tam plandal :DDDDDD
Pak sem žezlo jménem lžička dala Aničce že už nemůžu že už sem plná ať to za mě dodělá , pak mi nemálo začalo hrabat , za chvilku bylo půl tak sme se zbalili a šli nahoru do třídy i s Nikolasem kterej po chvilce přišel do klubu , nevim jestli tam v tý buchtě bylo tilik tooh cukru neob co ale byla sem nějaká hyperaktivní a začala tam dělat pokuci o tancování stejně to vypadlo tak že sem se tam točila do kolečka jako kráva a poskakovala nebo běhala dokolečka kolem dokola kolem celý třídy , ale bylo mi fajn .
Pak přišli kluci z těláku i Ondra kterýmu byla ta vydlabaná buchta určená Smějící se okamžitě sem začala chytat nemalí záchvaty smíchu , pak sem za nim šla s tou buchtou v ruce a řekla mu čau nebo něco takový a zase sem dostala záchvat smíchu , asi z toho co sem chtěla říct ale nešlo to pořád sem se musela smát , tak sem šla za aničkou že to nedám a ona ať mu to napíšu , já na ní mmmmmmmmmm , a ona že to klidně napíše sama a tak začala psát něco ve stylu vešel by se ti do tý buchty(penis) ? !
Já u toho samozřelně chcípala smíchy a pak sem mu to dala a šla za nim s tou buchtou a myslela sem že tam asi chcípnu smíchy , myslim že se na mě divně koukl a pak si toho už moc nepamatuju , ale jak se tam k jeho lavici přisrala půlka třídy a začali sme skanodat dělej dělej dělej a on se jenom smál a Tomáš vedle něho nějakej rudej a on ani tolik ne , ale na tohle se fakt zapomenout nedá . Asi tak po 5 minutách co sem oxydovala u jeho lavice mi řek něco ve stylu ať si n apravítku naměřim 16cm a uvidim , ten můj komentář byl zdrcující , řekla sem : Jenom 16 ?
Jasný je to dost ale mě to v tu chvíli ani nepřišlo tam sem vzala pravítko od Aničky a asi 3 minuty hledala 16 cm protože sem tam z toho nemálo chcípala smíchy pak jenom sakra ona ta buchta je malá a Ondra něcov e stylu že by byla malá , a já se tma pořád smála jak kráva .

Ale stejně pak o ájině to bylo dobrý , on si mysle že sem byla nadržená z toho že řekl že má 16 cm ten jeho ... , ale mě to bylo upřímě úplně jedno , hlavně že byla prdle a tak fakt byla a to dost velká . Ale co mě fatk dostávalo bylo že is ymslel že sem nadrženáí z toho , ale háček je v tom že tohele bylo dost málo na to abych byla nadržená , ale on to očividně nepochopil a tak se se mnou dohadoval skoro celou hodinu a mě to docela i bavilo takže dobrý , docela mě dostávalo to jeho sebevědomí :DDD

To zas byla odpoledka za všechny prachy :)))))))

(P.S.:Fakt sem nebyla nadržená {Ondro} )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama