Co tě nezabije to tě posílí .

Květ přátelsví .

21. dubna 2013 v 19:20 | Puberťačka Laura
Nebudu tu psát o tom že je květ nějkaý kytky symbolem jara protože vlastně ani nevim co bych o tom měla napsat protože na ostatních blogác je to už dávno napsané .

Ale chtěla bych věnovat tenhle článek jednomu člověku kterej je taková moje opora .


Tony pamatuješ na ten první nebo druhej den kdy sme se viděli ? Jak jsme byly nejdřív nerovózní ale pak sme si povídali snad o všem ? Jak jsme lezly přes plot na to hřiště kde si mě chtěl lochtat a já si roztrhla pak ty sluchátka ? Jak sme je tam potom hledali a stejně nenašly , řekla bych že tam budou do teď . :)
Jak si mi pomáhal z toho dna nahoru ,jaksi vždycky mě vždycky podržel když sem to potřebovala ?
Nebo jak si mi vyprávěl o tý čtyřkolce a já moc ani nevnímala .

Nebo jak sme byly na tý zastávce a nudili se ? Jak to pak dopadlo tak že tam byly strhaný ty plakáty , vždykcky když jedu kolem tý zastávky tak si na to vzpomenu musim se usmívat jako dement .
Prostě ty zážitky s tebou jsou nezapomenutelný , Mám tě ráda jako bráchu jako sourozence , jseš ten nejlepší .
Jestli sme se někdy chovla jako největší blbka ,nebo jinak řečeno kráva a já vim že sme se tak někdy chovala k tobě , tak PROMIŇ .

;)p

Přátelství je jako květ , roste do mohutných výšek a když už je tam kde potřebuje tak růst přestane a zůstane tak do doby než ho někdo utrhne . V někdterých případech je to láska to co ten květ utrhne .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama