Co tě nezabije to tě posílí .

Někdy moc přemejšlim a pak mi dojde tolik věcí ...

15. března 2013 v 12:30 | Puberťačka Laura
Někdy moc přemejlim a pak mi dochází tolik věcí že se až divím , když jsme doma tak si říkám Ondra je minulost nechci ho chci bejt singl chci si užívat života a mít normálního kluka ale když jme ve škole a vidím ho jak se směje je to pro mě jako droga nemůžu z něho strhnout ten pohled kterej jako by říkal je dokonalej ! Ale když se podívám na zbytek třídy tak vidím jak se holky bavěj jak se Nikolas uzavírá do sebe , vedle něho se Hermí kterej právě pošel rozchodem s Janou kterou to vůbec nemrzí a je jí to jedno snaží dát dohormady . Vidím jak se Michala Honza bavěj o hrách jak se Karel baví s Markem a když popojedu pohledem o kousek dál vidím jak Martin kouká do zdi a Marek vedle něho posiluje svaly , vidím jak David premejšlí a Denis vedle něho spí ohledně jako vždycky . Když otočim hlavou tak vidím Kubu jak kuká na Terku přede mnou a asi si představuje co by kdyby , jak Fíla vedle něho něco kreslí na papír a Patrik za mnou kouká na film v telefonu , Anička si píše taháky (je nás ve třídě mnohem víc ale kdybych to sem měla všechno vypsat tak by to bylo dosela dlouhý), a zase jsem u Ondrova smíchu a je to takovej můj pohled na obraz jako Když Da Vinci koukal na svá díla která se mu povedla a líbí se mu , je to slastný pohled na něj když se směje je jako moje droga nedokážu se ho nabažit a když ho nevidím tak jsme z toho úplně jinde . A zase tu mám otázku Ondra nebo někdo jinej ? Ondra je prostě krásnej pohled na moje oči ale měla bych se naučit abstinovat protože až skončíme školu a budou prázdniny tak ho nebudu mít celý dva měsíce a potom a rok a to už ho ale neuvidím vůbec už nikdy a z toho teprve budu v háji . A proto si říkám někdy s myšlenkou na tebe Love mě please ! (miluj mě prosím) . Chtěla bych aby o tak bylo a my byly třeba jenom měsíc nebo půl měsíce spolu , byla bych šťastná ale ty máš asi už holku Ondro!
Ten pocit když cejtim na sobě tvůj pohled a otočim se a ty uhneš pohledem nějak jinam , nebo když si koukáme do očí a ty se usměješ je to jako droga. Ale je tu hodně další faktorů který by chtěly by jsme spolu nebyly :
1. Ty- nechceš to samí co já.
2. Chce se mnou chodit i Karel.
a další že jo .

Ani nevím jak je možný že jsme se do tebe tak bláznivě zabouchla tak beznadějně tak složitě a navíc čim dál víc , nevin ani pořádně kdy se to stalo je to tak dávno že si to už ani nepamamtuju , ale pořád si pamamtuju jak jsi se mě ptal v té tramvaji na to jestli vím že vypadám jako kobyla a já jenom odpověděla že to vím a dál to už neřešila . Ale teď se k tomu vždycky vracím ale nevím proč .V Praze , Dne 15.3.2013
Puberťačka Laura .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama