Co tě nezabije to tě posílí .

Je až divný jak dokážou být někteří lidi tak dementní.

24. března 2013 v 16:18 | Puberťačka Laura
Je až divný jak někdo dokáže být tak dementní že od sebe odežene spolustu lidí jenom kvůli tomu že ho něco naštvalo.
I to Samí se mi stalo se Sabinou , optala sme se jí enom jestli spolu oslavíme moje naoreniny , a ona že ne že jí přijede teta s bratránkem a sestřenkou . Tak že ok že je teda asi neoslavíme a ona na mě začala bejt okamžitě hnusná že to nebylo docela ani hezký od ní .
Ale stejně jsme nebrečela i když jsme si uvědomila že o ní možná zase přijdu .
Je mi to celkem jedno , protože kolem sebe mám lid který mě podržej a budou mojí oporou a bude všechno zase ok .
Jestli si tohle Sabino čteš tak ti snad dojde že si se ke mě nemusela tak chovat ale byla to tvoje věc .
Je a byla to tvoje věc co si napsala a jak se zachovala.
I když mě asi bude pozdějc mrzet že nebudu nakonec makatu u jejího táty v prácia anevydělám si žádný peníze třeba na ten novej noťas nebo ten tábor co sme měla jet s ní , ale to je už jedno rozhodla to ona.
Ale je divný že mě to moc ani nemrzí , asi protože jsme tu začala okamžitě křičet je mi u prdele , nepotřebuju jí , mám spoustu jiných PŘÁTEL který nejsou na baterky a neozvou se jenom kdžy něco potřebujou ,nebyla to skutečná kamarádka , i když vim že jsem tomu sama ani moc nevěřila prtotože jsme s ní toho prožila docela dost .
Ale ona rozhodla že mě MOŽNÁ smaže a bude to jako před tim zase se nebudeme vůbec bavit , jako by jsme se nikdy nepoznali a nepotkali , budu moct pak říct udělala jsme všechno po to aby jsem se pořád kamarádili ale ona to posrala ! Budu mít splněno .A když už jste si to celé přečetli tak vás poprosím aby jste dali svůj like na tuhle stránku -> https://www.facebook.com/pages/TY-J%C3%81-MY/597047443658567?notif_t=fbpage_fan_invite
Jsem tam adminka Lou , ale scháníme like . Zabere ti to tak maximálně 2 minuty a my z toho budeme mít půl hodinu radost :)))


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama