Co tě nezabije to tě posílí .

Vzpomínky zůstanou navždy , buď v srdci nebo na fotkách.

16. února 2013 v 10:14 | Puberťačka Laura |  Téma týdne
Moje vzpomínky se vztahuou především k fotkácm protože mám dokonalou mamču a vždycky když jsem byla malá tak mě pořád fotila ať jsem si hrála se ségrou tak i jak jsem byly venku , tak mi vypěstovala takovou závislost na foťáku , mám miliony fotek v telefonu mám už i několik paměťových karet na kterých je tolik fotek . Mám vzpomínky na každou věc na ftokách ať je to palanda v pozadí nebo i tebilní louka . Řekla byhc že je to tim že jsem měla skvělí dětství i na invalidní vozík mám dokonalý zvpomínky ,třeba ja jsme šly se ségrou a kamarádkama do nemocnice motol někdy večer a tam si vzali každá jeden vozík a pa jsme tem jezdili z kopce a takhle blby , teď kdybych jsem o udělali tak by na nás zavolali policajt , ty sestřičky a vrátnej se tam na nás smáli anechali nás ať si užíváme dětství . Nebo mám dokonalou vzpomínku kterou si bude pamatovat uričtě každá holka , napustili jsme si se ségrou a dalšíma dvěma kámoškama pitlíky s vodou a dali si je do plavek jako že máme prsa , pak jsme chodili k rybníku z kopce a zase nahoru jenom ve vrchnim dílu od plavek a v kraťasech , pak když jedno ,,Prso'' prasklo mě a já hodila po sestřea a omilem strefila kámošku co šla vedle ní a pak byla vodní bitka , bylo to fakt dobrý dětství a to je teprve pár věcí co byhc vám sem mohla napsat :p
Ale dám vám sem nějaké ftky od doby mimina až po součastnost :) a k tomu napíšu co si pamatuju :) {předem se omlouvám za tu kvalitu fotek jsou to vyvolanýfotky co jsou vyfocený}

Tak na tohle modrý oblečení co mám na týhle foce mám vzpomínku takovou : Jako už větší než jsme na tý foce jsme hledala nějaký oblečení na panenku nemohla jsme nikde nic najít a pak jsem jenom tak otevřela skříň a tam bylo tolik toho oblečení pro panenku a všechno jí bylo , pak když přišla mamča domu tak nechápala jak je možný že má moje panenka na sobě moje oblečení co jsem nosila jako mimino . Hledala jsem :)

to malí děco co drží ten chlap kolem pasu jsme já a ten chlap co mě drží je můj táta ,a to co vypadá jako andélej a má to kudrnatý vlasy je Denisa sestra mojí nejlepší kamarádka Danieli :)
Pamatuju si jak nás máma naháněla aby jsme se vyfotili že musíme mít spolešnou fotku , tak sjem se prostě nějak seskupili a vyfotili .

To je ta fotka v parku , ty dva dopělí je mamka atáta to co sedí u námi na hlavě jsme já to pod ní je brácha a to v růžovejch teplákách je ségra ta se kterou jsem dělal všechny ty skopičiny :)

Jo ta to jsem já a mojetehdy nelepší kamrádka Daniela.
za náma je ta palanda na který mám tolika vzpomínek , jak sjme tak dělali piknik s holkama jak nám tam brácha ukazoval oheň tim že zapálil zalapvača a na něj držel zapnutej deodorant , ta palanda je nejlepší bohužel už neni- rozkládali jsem jí s tátou do teď si to pamatuju :)))

To jsem já se ségrou když jsme blbnuly a pak nám namalovala mamka na obličej fousky a to cp tam máme tužkou na oči , když se fotila tahle fotka tak jsem tam neusínala nýbrž jsme mrkla , ty chlupy co jsou přez tu pohovku máme do teď a vždycky když je vidim tak se mi vybaví tohle :)

Jo to jsem slavila svoje druhý narozeniny , mamka ten dort sotva nakrájela a já už ho roznípala na minikousky , to mi mamča řikala :)

Tohle je fotka se ségrou když jsme byly malí tak nás fotily ve školce , na tuhle fotku mám vzpomínku takovou že jsem tam běhala po celý místnosti a řvala jás e budu fotit se ségrou a jo a jo a jo , pak mě musela Lenka chytat aby jsme se mohly vůbec vyfotit . :)))

Tak tohleje fpcený na švp (školka v přírodě) si pamatuju do detailů , na tý fotce prošívám takovej papítover hrneček , bavnkou. ale jak je ta bavlnka moc dlouhá tak když jsem jí zase jednou natahovala tak jsem učitlku bodla tu učitelku do zadku - ona se snažila beejt v klidu ale nějak jí to nešlo :D .

Co je zajmaví na týhle fotce je že všichni toho panáčka držej červenym dolů ale já ho nedržim vůbec , (jsem ta v tý zeleno žuto červený kombinéze a s pruhovaně fialovou čepcí) a za timhle jsme se táhly hodinu a měli jsme to jako bojovku , byly jsme celý rozmáčený co si pamatuju do teď .

jo tak tady na tuhle fotku mám taky dobrou vzpomínku , to je focený na hřišti u tety , (já jsem ta holka co toho kluka strká -to je brácha) , akorát jsme ho strkla a zpdla jsmepřímo na břicho , a jak jsme něco řikala tak jse si málem vylomila zuby když jsem dopadla .

Tak tohle je společná fotka z mího druhýho tábora , téma táboru byly piráti a my se sestrou neměli nic na sebe tak mám ta holka nade mnou ( jsme ta blondýna s páskou přes oko)) pomohla , byla to druhý vedoucí a byla fakt mrtě moc hodná , protože jinak ten tábor stál za nic no ale bylo fajn mít tenhle odíl , ale ten můj první tábor byl teda o 150% lepší .

Tak to jsem já jako malá , to bylo focený ve šklce že jo ,a ten plyšák to je můj plyšák co jsem ho dostala někdy okolo roku 2000 - 2001 tak někdy , a mám ho do teď. Jak mám tadady na tá fotce ten colík vzadu tak tooh mi dělala jedna hodná učitelka ale já jsem u toho brečela protože to docela bolelo , měla jsme ty vlasy zacuchaný a nebylo to zrovna příjemný ,ale do teď mě štve že tomu mímu méďovi usekly tu hlavu .

Tady na tý fotce jsem tak cca o 2 roky starší než na tý co je nad touhle , nechávala jme si narůst dlouhý vlasy a docela mi to i slušelo , na tuhle fotku mám vzpomínku že jsme se fotili i po skupinách jenom já tam byla sama no , ale jako nevadí mi to no :p

Tak tady tu fotku miluju , jsem na ní já a mamča , je to focený u tety , u Danieliný babičky , ona je a byla vždycky hodná .

Tak tuhle fotku fakt žeru , je to jediná fotka z mího dětství která je dobře vyfocená a je tam i dobrej kontrast . Já jsem ta uprostřed , z leva je to Daniedla já a potom sestřenice který tehdy bylo asi 6 nebo 4 teďka nevim no , ale vim že to byl dobrej den .

Tak tohle je taky dobrý , je to focený v Liberci v Zoo , to na čem sedim je krokodýl , jo seděla jsem na něm když mě babičky vyfotila ,ale co by se mi nestalo okolo procházeli nějaká partička kluků a jak jsme vstávala tak jsme hodila záda do toho křový co je za mnou že jo , oni chytili takovej záchvat smíchu že se jim ani nedivim :)

Tak tohle už je focený 25.5.2012 . to datum si pamatuju protože je to focený na plese kterym koničla naše škola , tam se smi taky stalo něco fakt mrtě fajn , Když jse tancovala se spolužákem tak mi to ujelo a já se vyválela na zemi , samozřejmě se mi ty šaty vyhrnuly že jo . Když se podáváte na tu fotku 2008 a na tuhle tak uvidíte že se moja mamča vůvec nezměnila zato já ano .

Tak tohle je moje taky oblíbená fotka jsme tu se sestrou a se svim oblíbenym učitelem Stankušem . Je to z leva , jsem am já , učitel, a sestra , byl to fajn den teda spíš odpoledne ale to je jenom detail.

Taky fajnová vzpomínka , to je focený na lodi co se plavila po vltavě , byla na ní celá Plzeňská jako ře konečná vyhlídka nebo tak , no a on tam byl jeden chlápek co si hrál na vodníky a my tam z něho nejvíc umírali smíchy . bohužel už to tak nebude no , docela mi ta škola chybí , přece jen Vratislavka je něco úplně jinýho . Na Plzeňskou nemá !


Jo a tohle je moje a Lenky společná fotka z roku 2012 docela rozdíl že jo , jaká jsme byla před pár lety jako dítě a jaká jsem teď . Vzpomínky na tohle je taokvá že jsme se nudili tak jsme šly do vítahu a jezdili zezhora dolu a zase nahoru a takhle pořád až jsme pak zůstali v přízemí a tam se fotili jako debílci , ale stejnak ségru mám ráda a nikdy bych jí za nic nevyměnila .

Tohle je jenom pár fotek z mího fotoalba , kdybych sem měla dávat všechyn co tam mám tak ty to bylo tak na dva dny .


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama