Co tě nezabije to tě posílí .

Nekonečné může být všechno ale ne všechno tak končí .

28. února 2013 v 21:40 | Puberťačka Laura |  Téma týdne

Nekonečno = značeno jako ležatá 8

Nekonečný může být všechno , cokoliv , nekonečno reinkarnací , nekonečno banánů nekonečno zlomenin , dokonce i nekonečno nesprávných vztahů. Já se ale zaměřim na ty reinkarnace , protože mě to už dlouho tak jako že hlodá a zajmá mě to .

Co ta reinkarnace je? Je to vlastně znovuzrození , jinak taky jinak řečeno převtělování . Děje se to když zemřeme tak se naše duše posunek k někomu nebo něčemu jinýmu , může to být jak další člověk , nebo zvíže nebo i roztlina. Je mnoho způsobů jak můžeme žít i po naší tzv. biologické smrti . Je to vlastně přechod do nové existence .

<- drobnej popis na obrázku jak reinkarnace probíhá.

Je to skutečné nebo vymyšlené na strašení dětí ? Tak vlastně je to na tom kdo na to jak věří třeba já věřim v něco víc než je život člověka ale ne sice na to že bychse dostala někam do nebe nebo do pekla na svoje skutky za to jak jsme se chovala za svůj lidký život . Určitě to našim životem nekončí , můj nároz teda spíš se domnívám že když někdo neumí zpívat ale umí nádherně kreslit tak v dalším svim životě v lidskym těle , to může trvat i několik desítek let, bude zpívat krásně - úchvatně ; ale nebude umět kraslit . To si myslim a vlastně o tom tak spekuluju , nemám žádný podklady abyhc to mohla nějak potvrdit .

Co si myslí noví generace o reinkarnaci ? Velká většina názorů se schoduje v tom že reinkarnace neexituje už protože to nejde nějak vidět nede to nějak zachitit ani pozorovat. Ale co nás čeká po smrti ,jaké je to zemřít nebo nebo co nás čeká nebo také co budeme cítit , to si ale klademe všichnni bez okolků jestli věříme na reinakrnaci nebo ne .

Může se stát že až naše duše bude v jiným těle tak že si budeme pamatovat nějaká místa na kterých jsme byly ? Myslim si že nic neni vyloučeno , stát se může všechno třeba taky to že se m§ůžeme zamilovvat do steného tipu lidí jako bitost která měla tu duši před náma. Ale věda si myslí něco jiného , jelikož je duše něco nehmotného tak si nemůže pamatovat , nemůže si poamatovat věsi které jsme zažili nebo kde jsme byly a co se nám stalo od toho je mozek který pomáhá nom jako bitostem ,ale duše nic takového nemá , je to něco jako motor => můžeme ho dát do jakého kolik auta nebo motorky ale je jenom na tom autu nebo n motoce jestli bude fungovat nebo ne .

Měl by náš pozemský život smysl , kdyby končil pozemskou smrtí ? Tohle e sice těžká otázka ale pokusim se na ní odpovědět. Myslim si že by měl smysl , protože neni nic co by nemělo smysl , všehcno má smysl , i običejná květina má svůj smysl - má za ůčel okysličovat planetu ab ys en aní dalo žít, to samý i se stromama , ne jen že mají zdobit naší zem nebo planetu . Kdyby nic nekončilo nemělo by to smysl všechno musí jednou skončit a začít znovu , vztah mezi lidma , lidský život , život zvířat nebo život květiny když tot ak napíšu , musíme něco zažít aby jsme mohly postoupit dál , každá zkušenost je k něčemu dobrá .

Jinak hodně lidí si plete nesmrtelnost s nekonečností , je to sice v podstatě to samí ale má to menší detail a to takovej že nesmrtelnost je hlavně u lidí teda u filmových postav , ale nekonečnost je že je něco dokola opakující se nebo nekonečné jako tady už zmiňovaná reinkarnace to ej jen jeden příklad.

Tyhle otázky jsem pozbírala na internetu od různých lidí které neznám osobně ani jinak.


Nekonečnost neznamená jenom nekonečnej život ale i nekonečno něčeho jiného , třeba reinkarnací , kterou jsme si vzala za téma . Jinak na internetu hlavne na www.google.cz je spoustu zajímavých článků k renikarnaci , tak kdyby sjte chtěli se o to zajímat tžeba rál tak se tamk určitě podívejde a uvidíte za podíván í nic nedáte amůže vás to obohatit o dost.


Zdroje ze kterých mám několik informací , ale neopisovala jsem to:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Reinkarnace

http://ireferaty.cz/331/3412/Zivot-po-smrti

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Claire Claire | E-mail | 1. března 2013 v 14:45 | Reagovat

Ahoj, líbí se mi velmi tvůj blog, ale velmi mě zklamal design, a proto bych ti chtěla nabídnout, že bych ti design udělala zadarmo ;)Odpověz pokud máš zájemn :) :-D

2 Laura Laura | 3. března 2013 v 17:57 | Reagovat

[1]:
Ahoj jsem ráda že se ti líbí můj blog , ale design jsme si udělal tak jak se mi líbil  a měnit ho už nechci  a ani nebudu .
:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama