Co tě nezabije to tě posílí .

Operace

16. ledna 2013 v 13:14 | Puberťačka
Včera sjem byla na operaci , řezali mi pihy( névusi) na krku , kotníku ana prsu dvě .
V půlce operace slyšim skalpel, sušení, nůžky , tak kde je sakra to sušení ? Bylo mi na zvracení - mdlo.
Jedna piha byla dobře živená protože byla npojená přímo na cévu , málem jsme tam vykrvácela ztratila jsme strašně moc krve , tak mi tu krev doplnili a nechali si mě tam na pozorování do dnešku , tak jsme si řikala , pohoda zejtra mě pustěja a uzdravim se - nepraskne mi žádnej steh a bude to v cajku .
Vůbec jsem se nevyspala .
Ráno jsme se oblíkla a přišla si pro mě mamča , šly jsme dom a já kulhala jako lama .
Dela jsme si na křeslo a odpočívala ale když jsme se zvedla že si dojdu pro něco dobrýho na zub a vstala tak jsme si tu kůži na kotníku nějak natáhla a stehy mi praskly , bylo to křupnutí a nebylo zrovna příjemný, ještě teď mě to bolí a teče mi z pod náplasti krev , snad se to neotevřelo , protože nemám zapotřebí mát jivu z jedný debilní pihy přes celej kotník .
Mamča mě tu ještě teď uklidnuje že to bude dobrý že mi ty stahy nepraskly že se jenom odlepil kousek tamponu od tý jizvi , ale to by mi přece netekla krev ne ? Je od ní milí že mě chce uklidnit ale nějak se jí to nevede
je středa a já jdu pozejtří a kontrolu , už je slyšim jak řikají , tak to budeme muset sešít znova nejlépe ještě dneska aby je to nerozšklebilo , a co jsi proboha dělala že ti to prasklo ? to jsme tě nepoučili dost ?
Už je úplně slyšim jak to řikaj.
Nemůžu spát , chodit , mejt se ,. tak vlastně co můžu ?
jednoduše můžu NIC .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama