Co tě nezabije to tě posílí .

Italskej příběh

3. ledna 2013 v 21:14 | Puberťačka Laura |  Příbehy
Začalo to když k Amandě do třídy přišel novej kluk jmenoval se Damen , Damen je v Itálii hodně málo používané jméno taková starodávný, v Itálii skoro nikdo tim jménem nebyl.
Damen přešel do 8.C . Hned na příjezdový cestě se potkal s Amandou když zaparkoval vedle ní svího černýho Jeepa hned vedle jejího červenýho auta, ona stála a vyndavala si batoh ze zadního sedadla když se otočila tak stála jako opařená když ho viděla on se jenom usmál a řekl ahoj já jsem Damen ale Amanda nebyla schopná slova , koukala mu do očí a nedokázala z nich spustit oči , byly světle hnědý a její kamarád Miles se tam za ní smál a řekl za ní , ''ahoj tohle je Amanda a já jsem Miles . ''
Šťouch do Amandy a ta se konečně probrala a koukal se na Milese a optala se ''co děláš ? ''
Miles jí otočil a ukázala na Damena .,. Bral si batoh a mířil k bráně, ve škole se vyznal takže už tam asi byl ale kdy když je novej to blesklo Amandě hlavou .
O pár minut později došla Amanda do třídy a sedla si na svoje obvyklí místo v pravo do úplně poslední lavice,nasadila si sluchátka a pustila si mp3 ,nandala kapucu a zažrala se do tý písničky v tom jí někdo klepe na rameno tak se koukne a vidí jak tam stojí Damen s úsměvem na tváři a po chvilce se optal jestli je vedle ní volno místo jestli by si mohl přisednout , Amanda svolila a tak si sedl , Zrovna měli tu hodinu s paní učitelkou Faxarovou a tu měli na dějiny Itálie a takhle něco jako dějepis , Amanda seděla vzadu vždycky aby mohla poslouchat písničky protože jí rodiče zemřeli ,v autonehodě která se stala někdy v květnu 2009 a byl rok 2011 musela tedy k sestře svého táty který zemřel spolu s mamkou a její sestrou Laurou a jejich psem Sauny jediná ona přežila a tak byla u své tety Sabine v Itálii která měla velkej barák s bazénem a vířivkou vekou kuchyní a měla všechno co si každej teenager mohl přát , její teta pracovala v bance kde dostávala velkej plat tak si to mohla dovolit , protože měla věčně deprese protože nebyla připravená na to aby se to stalo , vždycky v noci brečela když šla spát .
Ale s Damenem to bylo jiný s nim na to všechno zapomněla byla jiná . celou hodinu si psali na kus papíru a dozvídali se o sobě různý věci , třeba že Damenovi je 17 a Amandě 16 .
Damen nabídl Amandě aby s nim šla někdy na pobřeží se kouknout a chvilku se projít tak souhlasila a ještě ten den se dohodli že budou po škole která jim končí na sebe čekat na na pláži a tak tam na ní Damen čekal s červeným tulipánem a ona jenom v žabkách kraťasech s tílkem pod kterým měla plavky , a vlasy v culíku , byla pro Damena okouzlující , jak jinak že jo když se do sebe zamilovali .
Amanda byla s Damenem jako dřív , když se stala ta bouračka tak se Amanda od základu změnila už nebyla ta holka co si užívala života - od tý bouračky se z ní stala spíš samotářka a strašně moc jí chyběla sestra která se těšila až jí bude 14 ale nedočkala se protože zemřela dřív než je mohla obstavit , mamka jí taky strašně moc chyběla - ta bolest jí měnila už nebyla to co dřív byla úplně jiná; .
Asi tak po měsíci Randění se dal Damen s Amandou dohromady , a byly pár , s tebou Sabine ho seznámila Amanda asi tak dva týdny po tom co se s ni seznámila sama .

Bylo to pro ní těžký , všechen ten stres byl pro ní zásadní ale Damen jí s tim vším pomáhal .
Po skončení školy spolu ještě byly , bylo to až divný jak spolu mohly vydržet tak dlouho , chodili spolu ještě dlouho po tom kdy si našli práci , byly spolu prostě pořád , jsou spolu ještě teď co já vím , a klape jim to pořád tak dobře jako na začátku ;)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama