Co tě nezabije to tě posílí .

Samota je někdy lepší než bejt s nekym.

30. listopadu 2012 v 21:44 | Petra Brabcová
Ano pořád jsme psala jak jsem hrdá na to že jsem zamilovaná do Ondry ale teď tu zase sedím na posteli brečim a říkám si jak jsem mohla bejt tak blbá a slepá , myslela jsem i jak se budeme držet za ruce a chodit od stánku ke stánku jak tě představím Sabince a jejímu Šutrovcovi jak tě pozná a krásně prožijeme den SPOLU , ano jsem už sice trošku stará na tkovýhle naivní přdstavy na takový hle naivní plány když vím že se sotva uskuteční jeden natož všechny.
ano jsme starší než ty a měla bych se trošku umět ovládat ale vždycky když jsem s tebou v místnosti nebo v tvojí blízkosti tak se cejtim mladší než jsem , cejtim se na tolik kolik je tobě ne na to že mi bude už brzo 15 { téměř za půl roku} , měla bych se už chovat jako dospělá ale copak to jde , jde to když si mi nablízku ??? ne nejde s tebou jsme jiná s tebou jsme jako malá . Jedna překážka a už se cejtim jako že nemám sílu se zvednout a jít na další překážky.
Na Staroměstském náměstí jsme měli bejt spolu a koukat jak se rozsvěcí pražský stromek ale nebudeme , já tma budu se Sabinkou a jejím Šutrovcem a nebo bez něho ale prostě všehcno se posralo , vůbec sem se tě neměla ptát na to jestli tma se mnou chceš jít , neměla jsme si slibovat tolik od jedný debilní odpovědi ''nevím'' .
budu na jediný straně Staromáku se Sabíkem , a ty se svojí ''Rodinou'' na druhý , možná se tam potkáme a jse asi zblázním jestli tě tam uvidím tak asi budu v duchu vedle tebe tě objímat tě mačkat a nepouštět ,ale ve skutečnosti se na tebe jenom kouknu a ani nevím jestli tě pozdravím , ani nevíš jak mě ta představa mučí , mohly jsme tam bejt spolu ale nebudeme , budu se koukat prázdná na rozsvěcování stromečku možná se i rozbrečím , nevím co se stane ale vím že jestli tě tam někde zahlídnu což asi jo tak se z toho asi zblázním , ale co vím na 1000% je to že budu Sabíka držet celou dobu za ruku i když tam bude Šutrovec nebo ne , nezajímá mě to . on mě nezajímá Sabík je můj a jenom můj , on jí něco udělá a já ho zabiju vlastnoručně a to myslím smrtelně vážně.
nejradši bych ze sebe už udělal svini ale to sem se snažila už X krát a vždycky když jsme ho viděla tak sem zase roztála , doufám že tam potkám aspoň někoho známého !!!!(ironie)
Už mě to prostě nebaví , já jsem se tě Ondro ptala před dvouma dnama a ty jsi mi jenom napsal ''nevím'' ale nevím není pro holku odpověď , teda nevím jak pro jiný ale pro mě rozhodně ne rozhodně ne v otázce kde se dá odpovědět jenom ano nebo ne , ale ne ''nevím'' nejrči bych ti teď a tady nabombila do držky aby jsi se začal chovat jako dospělej ale co chi po dítěti , jo jsem o rok starší a proto nemám právo tě nazývat děckem ale ty se tak chováš !!!
A tohle nenávidím a Sabík to ví ona ví že nenávidím lidi co si mysle jak nejsou dospělí ale věř skutečnosti jsou jako malí děcka , ale ve skutečnosti jsem děcko i já sama já vím mám moc vysoký ambice mám moc velkou fantazii a to je v mim případě dost mstivý , mě se to vždycky vymstí a proto si říkám mám to za potřební ????
Ne nemám ale o to tu jde , , kdybych mohla tak bych si napsala lihovinou na zeď nad postel obrovský STOP aby mi vždycky připomínalo abych se uklidnila v tom fantazírování abych to zpomalila a tom domýšlení , prostě nech toho ,a ale nemůžu protože by mě máma asi zabila .
ale o to tu nejde prostě mě to už doslova SERE, všechno to okolo tebe, jsem prostě kouzelen je ale dokáže překvapit hezky ale i hnusně jako třeba před hodinou ptala jsem se tě jestli tedy pudeme na ten Staromák SPOLU a ty že ne že tam jdeš s někým jiným, já jsem si to přečetla a čelist mi spadla div ne až na podlahu , TY JSI MI PATLAL KOLEM HUBY MED TEĎ DĚLÁŠ ŽE JSME TO BYLA SAMA !!!!!!!

!!!NENÁVIDÍM TĚ !!!

ALE ASI TĚ miluju ,S TEBOU JDE VŠECHNO SAMO ALE BEZ tebe VŮBEC .

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anštajn Anštajn | E-mail | Web | 30. listopadu 2012 v 21:49 | Reagovat

Zkus si tam opravit gramatické chyby, mě to odradilo od toho, číst to dál, i když by to mohlo být zajímavé.

2 A* A* | Web | 30. listopadu 2012 v 21:59 | Reagovat

Ahoj :) je to 1. krát čo toto robím :) Zhánam si hlasy :) Prosím daruj mi ten tvoj :) Rada ti hlas oplatím :) http://ashley-15.blog.cz/1211/1-kolo-velke-prosincove-souteze
pre A* :) A tiež budeš mať u mňa na blogu reklamu na týžden :) Ešte raz prosím :) :D Dakujem :D A pokiaľ sa hneváš prečítaj si na mojom blogu dôvody, prečo si takto zhánam hlasy :) Možno ma pochodpíš :) Ešte raz dakujem za prečítanie a tvoj prípadný hlas :) PS: krásny článok, až na gramatiku ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama