Co tě nezabije to tě posílí .

Nějak to nepobírám.

16. listopadu 2012 v 19:19 | Petrunik Brabcová

Už vim proč nemůžu v noci usnout když vim že ty už dávno spíš , nejspíš se ti něco zdá ,
nechci bejt zase moc naivní ale mám pocit že v něm taky jsem já když nemůžu usnout.

Předevčírem se mi zdál sen zase jednou za čas a hádej kdo v něm hrál? Samožřejmě že ty . Kdo jinej, a to už si nejsem ani jistá jestli ke mě pořád cejtíš to co předtim než ti to Marek řekl, protože já ano od chvále kdy jsme tě viděla poprvé .
Jednou se ke mě chováš jako idiot a po druhý zase pravej opak , pak se mnou nejvíc bratříčkuješ , už to prostě nechápu , jo lidi řikaj hodíte se k sobě tak s tim něco dělej , ale nemůžu s tim něco dělat když nevim ani co nebo jak , jo měla jsem na tebe nejvěčí nervy když sem se něco dozvěděla ale hned v Pondělí sem pak na tebe koukala a myslela si jak moc jsem nenápadná , a to jsem si v neděli řekla že na tebe píchám když nevim co od tebe mám čekat nebo ne , ale stejnak to nešlo .
Jinak řečeno Všechno se jednou větou doslova p.(o.s.r.a.l.o.) a to jsem tu větu ani neřekla já ale někdo jinej , a to radši ani nedomejšlim jak by to dopadlo kdybych ti to řekla ještě jednou já ...

Ano o výkendu na tebe pořád musim myslet a přemejšlet co asi děláš nebo ne , už to vypadá tak že tě mám ráda , a díky tobě jsem zapoměla na člověka kterej mi udělal do srdce pěkně hlubokou díru , a za to ti děkuju a prosim tě zároveň neudělej jí tam taky , Mám tě ráda .
Určeno osobě která to asi nikdy neuvidí , ale měla by to vědět a to : Ondřej Rychnovský
Ano jsme blázen ale s tim se už nedá nic udělat .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama