Co tě nezabije to tě posílí .

Jedno slovo - DĚTSTVÍ

2. listopadu 2012 v 21:42 | Petrunik |  Téma týdne

Děctví

Je to jedno ze slov které v lidech dokáže vyvolat několikset pocitů . Někomu se třeba vybaví jak dělal se sourozencema blbosti , nebo jak si hrál ve školce s autíčkama , nebo něco jinýho to už je jedno.
Když se podíváte zpět do minulosti a uvědomíte si jak jste vypadali tam a jak vypadáte ted ,prakticky zjistíte že jste prošli změnou tak neuvěřitelnou že se jí uvěřit prostě musí , prošli jsme si všichni změnou , jak v chování tak ve vzhledu a to se ocenit musí , jeden má třeba tři dírky v uchu jinej má zase píchlej red nebo nos , nebo jenom narostlí vlasi nebo zhubl , nebo přibral , to všechno se počítá do toho jaký jsme , já bych řekla že je už jedno co jsme dělaly a jak jsme se chovali ale je důležitý jak se chováme a co děláme teď ne v minulosti ale v budousćnosi co chceme dělat , ať už obecně nebo jenom tak jestli chceme bejt slavní , bohatí , krásní , hubení , nebo co ještě , na to nezáleží .

Ale Děctví je jedno z nejdůležitějších částí života které si potřebujeme prožít a pokud možno i v rámci možností užít , aby jsme se mohly posunout dál a nezůstat pořád na tom stejnym místě zatim co se ostatní posunuli dál .
Ať už jste se se sourozenci rvali nebo běhali po silníci nebo si dělali ledovou tříšť se sněhu a sirupu , nebo
jsi byl jedináček ? nevim co dodat když byl človšk jedináček , mám jenom spekulace , ale podle mě si jedináčků rodiče ne vždy více všímají a to třeba protože mají hodně práce.

Mám na vás otázku odpovídejte do komentářů

Měl/a jsi fajn dětství ???
ANO V rámci možností bylo docela fajn . NE
Já osbně jsem měla teda v rámci možností to dětství fajn .

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama