Co tě nezabije to tě posílí .

Prochlastaný celý prázdniny

16. října 2012 v 21:34 | Petra Brabcová |  Téma týdne
Začalo to as tak týden po konci školi v Červnu když jsem šla se svim bratrem na koupaliště a tak poznala lidi se kterejma to všechno začalo , propitý CELÝ prázdniny.
A přesto to byly moje "Nejlepší prázdniny" doposud.
Protože jenom tak z ničeho nic se zamilovat do člověka s kterym ste strávili sotva dvě hodiny na koupališti a pak bejt u něj na schodech popíjet pivo a povídat si a o všem možnym.
Ano ano ano , je mi teprve 14 let a už jsem se o prázdninách nejméně 5krát opila tak že mi byla až tak na mol že jsem zvracela.
Každej tomu říká nějak jinak já tomu třeba řikám vsávání v půl jedný odpoledne , pak jenom najíst učwstat dát do kupi , a jít zase pít s lidma který mluju , s kterejma sem trávila čim dál víc času , a s člověkem kterýho mám tedka jako nejlepšího člověka ( co hezky voní Smějící se)z celího okresu kde bydlim .
Tedka už tolik nepiju ale o prázdninách em byla pořád s pivem nebo se stáčenym rumem v ruce, tedka uř vim jaký to bylo lehký do toho spadnout do Alkoholu ale taky jak bylo docela težký si na něj zviknout ale nebylo zrovna nejlehčí z toho vybruslit se zdravejma játrma a nebejt na tom závislá ještě víc , jako jo nikomu neuškodí pivo za den ale kolik sme toho vypila já to už nebylo zrovna nejzdravější.
Už jsem z tim zkončila a moje tělo je za to vděčné už jsem se nenapila asi tak dva týdny , jako jo napiju se piva ale co je jedno pivo za dva týdny ???
Podle mě teda skoro nic . |
Prostě :Kdo nezažije neuvěří
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama