Co tě nezabije to tě posílí .

Být líný nic neznamená

5. října 2012 v 16:18 | Peťka Brabcová |  Téma týdne
Kvůli lenosti lidi ztrácejí :
  • Život
  • Přátele
  • Lásku
  • Příležitosti
  • Zkušenosti
Tohle všechno ztrácíme jenom proto že jsme líní .
  1. Život = Mrháme životem , někdy ho nežijeme na plný pecky někdy vůbec , někdy jenom přežíváme .
  2. Přátele= Ten kdo je línej a nechce chodit ven tak s nim se určitě neroztrhne pytel s přáteli , spíš budou odcházet , protože uvidí že vám nic nejde a protže že se ani nesnažíte aby vám to šlo a to je deptá určitě .
  3. Lásku= Kdo nehledá nenajde nic . Někdo hledá a nabodne se na tu nesprávnou osobu někdo nehledá a nenajde , někdo ale nehledá a ta osoba příjde sama .
  4. Příležitosti= Třeba takový popovídání se starou babičkou ve výtahu nebo se svojí babičkou , a dozvědět se něco z minulosti nikdy nevíš kdy se ti to bude hodit .
  5. Zkušenosti= Třeba taková brigáda díky tý se naučíme nejen pracovat se spousotu lidí který enznáme ale taky novejm věcem .Lidi se mě ptajco dělám nebo co se děje já jenom napíšu ,,nic Smějící se '', prootže jim nechci psát že se mám na nic , že mi tečou slzy při každý fotce kterou vidim nebo na kterou si vzpomenu , že tu brečim s kapesníčkem u očích , kvůli němu , tomu s kym se ztrávila celý prázdniny a on mi pak řekl že to bral jako kamarádství , jo já vim že se musim přes to přenýst ale jak to mám udělat když mi to vubec nejde nevim jak to mám k sakru udělat ???
jo je to už skoro měsíc a půl ale vždycky když ho vidim tak mám sto chutí ho obejmout a už nepustit už nikdy nepusit , ale jak ??????Lidi se mě ptaj jak se mám napíšu jenom ,,Dobrý žiju ct ? ''
protože vám nebudu psát že se mám tak blbě jako ryby na suchu , že se ze vnitř zžírám jako blázen nebo že vevnitř pomalu ale jistě umírám .


Nebo proč si nebyla ve škole ?
(já)Byla jsem v nemocnici.
Aha
Chtěla bych vám říct co sem tam dělala chtěla bych ale nemudu vás tim trápit , nebo vám nebudu cpát jak mám nalomenje nos naraženou nohu ,
Jo byla jsme v nemocnici celej den protože mi dělala tohle všechno z jedný ruky :
1.Odběry ( nalačno)
2.Přeočkování
3.Odběry
4.Náký protilátky
5. (najedená) Odběry
6.zjištění jestli musim držet nákou dietu
Ne nebylo to vůbec příjemný , mít rozpíchanou selou ruku !!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama