Co tě nezabije to tě posílí .

Nová škola - nový lidi - z půlky nový život

5. září 2012 v 20:36 | Peťka
  1. Nová škola
  2. Nový lidi
  3. Nový učitelé
  4. Nové skušenosmi
  5. Nové zářitky / vzpomínky
  6. A z půlky nový život
1.+ 2. Naší školu nám zrušili a tak jsme museli do nový školi mezi úplně cizí lidi , klusi od nás se hned první den zkamarádily s těma od nás a holky zase s těma jedinejma co tam byly - Terka a Ester , jenom já jsem nebvěděla na jakou stranu mám jít jestli ke klukům mezi svoje lidi co mám ráda a nebo za holkama kde mám lidi který mám tak moc ráda mezi který zapadnu , pokoušela jsem se dostat zase zpět za klukama ale přišlo mi jako by na mě koukali skrz prsty a to mě docela zasáhlo , a když jsem chtěla jít za holkama tak ty na mě zase koukali jako na blázna , takže jsme nevěděla kam mám jít ? jestli za klukama a zapadnout mezi ně a nebo za holkama abych se nechala ponižovat a bejt mezi něma jenom tak za osobu a nebo zan klukama kde budu něco znamenat , tak sem byla asi tak u prostřed nevěděla kam mám jít jestli za klukama a nebo za holkama každopádně sem se ropzhodovala dlouho ale pak za mnou přišel jeden kluk od nás ze třídy pro mě novej pro ostatní normální starej , a něco zamumla a pak sem se přidala ke klukům , tam mě nikdo nemůže nijak podrážet všichni tam držej pospolu i když mi dělaj se tam nějakej naschvál a řikaj mi všechno upímě ala eco byhc mohla čekat od kluků ? Že mi neřeknou nic na rovinu a budou mě pomlouvat abych se to dozvěděla třeb a až za měsíc a zasáhnlo mě to hroznim způsobem? ne tohle se u kluků nestane už protože tohle dělaj hlavně holky ne kluci , kluci ti daj všechno na rovinu vědět a nemusíš se bát že by na tebe koukali na blázna kdžy si oblíkneš roztrhaný džíny co už dávno vyšli z mody ale je ti v nich dobře , zato u holek byhc byla zase jedna z těch co nevědi co se nosí a neví jak to nosit aby to bylo cool a in , ale tohle se u kluklů nestane protože oni si všimnou jako první když se v něčem cítíš fajn a v něcem jako krysa v kleci oni si toho všimnou hned na první pohled , a neřeknou vám ,,Vipadáš v tom skvěle'' když si myslej pravej opak řeknou ti to na rovinu, zato u holke by jsi to uslyšela ale za rohem by tě začalai pomlouvat . A takový kluci rozhodně nejsou .

3. Mít nový učitele je vždycky ze začátku těžký ale pak si zvikneme a doufám že já si taky zviknu .

4. Jako bych svejch skušeností neměla dost , prosšla jsem si peklem a to do slova moje BFF (Best Frenf Forever ) mi přebrala moje bejvala kámoška kterou sem znala už od narození , a tedka mi hrozí zase takoví peklo , předtim to byla Daniela která mi vzala Anežku a tedka to bude Tereza která mi bere Anežku nevim co mám dělat abych se nezbláznila a to do slova , ale co tak mám kluky a když s nima nebudu chtít dělat blbosti s klukama tak si nasadim sluchátka a zapnu telefon a budu izolovaná tak co jinýho mi zbívá ? o přestávkách bejt mezi těma ... !
To radči nebudu s nikym jenom s mim telefonem .

5. Už mám vzpomínky , s lidma od nás ze třídy tak když máte dva dny Adaptrační kurz kterej jsme měli od Úterý do dneška (Středy 5.9.2012) , například na dnešnim adapťáku za náma přiběhli labutě až n břeh a kluci ( i já S vyplazeným jazykem )
jsme je fráždnili a dávali jim kousky rohlíků rovnou z ruky jo párkrát nás štípli ale dobrý , prostě sem si to s nima dneska užila . Usmívající se


6. Tak když se přestěhujete máter nový život když poznáte bomba kluka a jeho kamamrády taky máíte novej život ale když přejdete na jinou školu tak to je o dost věčí ten novej život - je to hlavně o něčem jinym poznáte nový lidi a někdy se vám převrátí celej život vzhůru nohama , a je jinej už od začátku .

Tak si ten život užívejte dokud ho máte taky se může stát že vás srazí auto nebo něco jiného .


NIKDY NEVÍTE CO SE MŮŽE STÁT .
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Adél Adél | Web | 5. září 2012 v 20:56 | Reagovat

Pevně věřím tomu, že jsi právě rozplakala Pravidla českého pravopisu.

2 *Peťka* *Peťka* | 5. září 2012 v 21:22 | Reagovat

Řela bych že tu nejde o tio kolik tam je chyb ale o to co je tan napsaný

3 Adél Adél | Web | 6. září 2012 v 19:07 | Reagovat

[2]: Říká někdo, kdo píše taktéž s chybami. Jistě, že jde o obsah, ale až budeš trochu pokročilejší v Tvém rodném jazyce, pochopíš, že samozřejmě ze všeho nejvíc záleží na gramatice.

4 *Peťka* *Peťka* | 13. září 2012 v 15:30 | Reagovat

[3]:
tak nás nech ne ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama