Co tě nezabije to tě posílí .

Je mi to jedno !!!

25. září 2012 v 21:31 | Peťka |  Téma týdne
Je mi to jedno .¨


CHtěla bych říst že mi je všechno jedno ale neni , neni mi jedno že s emnou chce hodit kluk kterej je o 12 dní starší než já a hlavu věčí než já , že mi všichni na nový škole nadávaj , dělaj si ze mě srandu , maj na mě připomínky , že juedinej kdo se se mnou baví je jedna nebo tam maximálně 5 lidí a k tomu učitelky ,že sem od začátku školi zhubla o 3kg .
Ne ani jedno z tooh mi neni ani trošku jendo , VŮBEC MI TO ENI JEDNO ani omilem . !!! .
To že se mnou che chodit kluk kterej je docela hezkej starší než já a věčí než já , to je fajn F
To že mi v tý třídě , všichni nadávaj neni tolik fajn , představovala jsem si tu třídu jinakou , úplně naopak . a to neni vůbec fajn . !NF !
To že si ze mě dělají srandu ni neni tak docela jedno ale co se s tim dá dělat . ! na nic !
To že na mě naj KAŽDEJ DEN nákou PŘIPOMÍNKU se dá přežít se sluchátkala !De to !
Jo připravovala sem se na to že tam na mě budou hnusný , tak ale tohlento sme si fakt nepředstavovala , a to jako vůbec všichnib ti řikal jak ti to sluší pak tě za zády pomlouvaj , rozhlačujou bže chodim s klukem kterýho prakticky ani neznám . !Je to na nic !
Jedinej kdo se tam se mnou Je anička , možná někdy i Anežka , někdy i Ondra S vyplazeným jazykem
jo a potom učitelky který to maj za práci , mluvit s děckama , a něco je naučit , čim víc se člověk o hodinách snaží mít lepší známky tim víc to poto schitá o přestávce , nejrači bych okamžitě šla a vypadla pryč z tý školy
jo nejrači bych byla kdyby se tsa škola podpálila i s těma lidma co mě tam nenávioděj což je velká nadpolovina třídy , ,, Už chápu co maj všichni s tou školou že jí maj tak neradi , já jí ennávidim , nedokážu si představit den bez slcuhátek .
Už chci prázdniny , jakýkoli hlavně dost dlouho abych se mohla zotavit , Však každej večer brečim do polštáře , že mi každej něco uděla , už prostě nevim jak jinak to filtorvat ,
Nejrači kdbych měla nákou brigádu , po škole domu na hodinu a pak do práce jé to byhc brala , hlavně abch byla zaměstnaná a nemueala na to myslet , už příští rok bych mohla mít od Sabčiny mámi nákou brigádu na který bych byla s ní .

Jediný co mě drží nad vodou je ON

Jenom by mi udělao tu nejvěčí radost kdyby se mě někod ujal třeba Viktor , vídáme se každej jedn tak sem si ho přidala do přátel a začala se s klasickym Ahoj on mi odepsl a tka sme si prostě psali , pak ráno ve škole sme se na sebe tak nějak podivně usmáli ale když si toho všimla Anička tak jenom , Petroooooo seš tady nebo ne ? jenom sem se na něj koukala a smála se , o ně mě taky koukal mi do očí ale já pak uhla když do mě anička drkla a div mi nedala facáka :)
Tak sem na ní koukla , a ,,Jo ježiši '' a když sme se koukla zpátky tak už zacházel do třídy , naštěstí jí má vedle nás takže pohodička .


Tedka už budu muset už končit tak zase napíšu později S vyplazeným jazykem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama