Co tě nezabije to tě posílí .

Srpen 2012

Jdeme dál , jako všechno kolem .

30. srpna 2012 v 20:45 | Peťka |  Téma týdne
Jdeme dál !
Mnoho lidí se snaží ale nejde jim to , zažili toho tolik že se uzavřeli do sebe a každou pomoc berou jako další ponížení/ledovou sprchu smutku , ale měli by jste si udědomit že vás má někod rád , nevo vás někdo obdivuje za to všechno co děláte pro ostatní atd.


Moje citáty :
,, Žít život umí každej ale žít život přes to všechno co prožit a cks e mu přihodilo umí jen někdo ''

Je lehké říct ,,Jdu dál '' ale je těžké to splnit .

,,Učit se je těžké někdy i nudné a otravené ale to co z toho budeme mít to je prp níás to nejduležitější . ''

Takže se nevzdávejte i když už nemáte sílu jít dál , musíte sebrat všechnu energii vstát a jít dál .


Vypácí se to .
:)
IN versus OUT

13. srpna 2012 v 11:14 | Peť*

IN

Co je vlastně in ?
 • Vlasy:
Jdeš na rande , nebo jen tak ven s kámoškou nebo s partou a cítíš se v dobré náladě tak si udělej nějaký copánek a na konec copánku do gumičky si dej nějakou květinu třeba kopretinu nebo sedmikrásku ale můžeš tam dát to co máš zrovna po rue - vypadá to romatnicky a roztomile . • Účesy
Tohle léto frčí Mašle , je jedno jestli z valsů nebo jenom sponka .
Ale dáte mi za pravdu že než se s timhle zabívat dobrou půl hodinu tak si rači koupíte tu žu hotovou na sponce a jenom si jí přiděláte a nebo si koupíte sponku ve tvaru mašle , je to jednoduší a vyopadá to taky hezky .


 • XL Šaty
Máš náké to kilo navíc , ale přesto chceš v teplích letních dnech nosit šaty ale bojíš se aby si nevypadala blbě ?
Pořiď si Xl-Šaty. Prodávají se jak po kolena ale také i až ke kotníkům takže skrijí všeny tvoje nedostatky a kdyby jdi je přeci jen chtěla nosit i do školi někdy v Září nebo i říjnu jestli teda bude hezké počasí tak není problém , hodíš přes ně nějakou lehkou vestu a de se .
Tady jou ty po kolena , nevim jak vám ale mě se moc líběj a kdyby někomu přeci jen ne tak tu jsu další .
a tady jsou ty slibované XL-Šaty dlouhé až po kotníky :
 • Nehty
 • Taška
 • Šortky
 • Linky
 • Boty
 • Vlastní ÚPRAVA oblečení
 • Klobouky
 • Polštář
 • Třásně
 • Sukně
 • Ktaťasy
 • Buď ORIGINÁLNÍ


Takovej příběh - co jsem vymyslela

4. srpna 2012 v 19:43 | Petra B. .... |  Příbehy

Takovej smutnej příběh

Ta holka jako každá jiná nebyla , byla neodolatelně přitažlivá a krásná (budeme jí říkat třeba Pavlína ).
Jednou šla se svým bráchou na přírodní koupaliště kde byli i bratrovo kamarádi a jeden kamarád kterého znala už od malička , v tom ho uviděla byl to bratrovo kamarád kterého ještě nikdy neviděla, měl příjemnej hlas a byl i hezkej a tak se do něj Pavlína zamilovala on(budeme mu říkat Martin)taky , a tak na tom koupališti spolu blbli celej den a pak když přišel čas kdy její bratr musel odjet za svojí holkou až na Žofín a nechal tam Petru s Martinem a tim kamarádem samotnou tak Pavlína nevěděla co má dělat jestli má jet domu a nebo jít s Martinem a kamarádem ( kterého znala už od malička - budem mu řikat Tomáš ) na lavičku si pokecat a tak , tak si řekla v duchu ',co budu dělat doma , budu se tam zase jenom nudit protože moje parta kámošú je pryč v Itálii , tak pudu s nima co mi to udělá'' tak jim Pavlína řekla že pujde teda s nima , po cestě na lavičku se stavili ještě k Martinovi domu pro ňáký to pivko , dorazili na lavičky Pavlína si sedla Martin hnedka vedle ní a Tomáš si sedl naproti nim a takhle spolu seděli popíjeli pivka a kecali až Tomáš řekl že už musí domu bylo asi tak půl dvanáctý večer tak se s nim rozloučili a po tom co Tomáš odešel tam spolu ještě Pavlína s Martinem byly , povídali si popíjeli a sem tam jí i polechtal .
Bylo za pět minut dvanáct večer a Pavlína Martinovi řekla že už taky musí domu , tak jí Martin šel doprovodit před barák tam se obejmuli a Martin jí políbil ona na nic nečekala a polibek mu oplatila a pak ho pustila a odešla domů .
Druhej den šla zase se s vím bratrem ven za kámošema, tam byl samozřejmě i Martin a bylo to samí co včera - blbli spolu až do noci a zase jí šel doprovodit domů a tam se zase políbili , a takhle podobně se to opakovalo asi čtrnáct dnů a pak jí najednou nějak blesklo v hlavě že se po něm nějak sápe její sestra Lucka a on si to nechává líbit - její sestra Lucka jí ho chtěla přebrat .
Pavlína Martinovi řekla ', Musím odjet pryč , daleko od Prahy''
ona ho měla moc ráda( téměř Milovala ) a proto musela odjet za babičkou do D.K. nad Labem ,odjela na čtrnáct dní , chtěla si všechno rozmyslet musela vědět co bude dělat jak to bude řešit až přijede zase do Prahy . Asi tak ve čtvrtek jí došlo že se s nim musí rozejít i když s nim byla strašně moc šťastná a byla s nim hlavně sama sebou .
* * *
V pátek přijela do Prahy .

Napsala mu SMSku že se s nim chce sejít , u toho když jí psala brečela jako kdyby měla psát SMSku na rozloučenou s celým světem , měla romazanou řasenku tužku a linky na oči - bylo jí to jedno , trochu si ty oči u myla a znovu nalíčila .
* * *
Když ho uviděla tak se za nim rozběhla se slzami v očích ho obejmula ze všech sil a opřela si hlavu o jeho rameno takhle spolu stály mlčky asi pět minut , otřela si oči i když jí z nich tekly slzy proudem - rozmazala si řasenku a linky který si nalíčila doma , bylo jí to jedno , odtrhla se od něho podívala se mu zpříma do očí a začala ,', řekla mu ', Stýskalo se mi , ale zároveň jsem si pročistila hlavu a došlo mi že se k sobě vlastně ani nehodíme , však si vem - tobě je 17 a ale mě je 14 a každej chce něco jinýho ( slzy -proudy slz jí tekly z očí když to říkala a on stál jenom jako opařenej ) a to by stejnak dlouho nevydrželo , ale byla bych ráda kdybychom zůstali kamarádi třeba nejlepšími'' při to stále plakala , ale on se jen řekl ', to nevadí že ti je 14 a mě 17 , v lásce přece na věku nezáleží , je mezi námi rozdíl jenom tři roky , to nevadí, a ty to takhle chceš ???''
měl v očích slzy jen co to dořekl tak mu ty slzy dopadli na černou košili kterou měl na sobě , Pavlína odpověděla ',ano,ne,ano, vlastně ne nechci ale bude to pro nás dva tak nejlepší'' utřela si slzu která jí právě vypadla z oka a pokusila se ho zase obejmout naposledy, ale on jen ucouvl a řekl ', NE , ne ne , nebude to lepší ani pro jednoho z nás L'' ona na něj koukala smutnym pohledem kterej nevěděla že umí a on na ní nenávisnim ale milujícím pohledem . Po chvilce na to se Martin otočil a odešel domů , Pavlína se uklidnila a také odešla domů .
M M M
Co se dělo u Martina po tom co se s nim Pavlína rozešla .
m m m
Martin si šel koupit ibalginy a žiletku , po tom co si to sehnal a koupi koupil,šel domu , šel do sprchy byl v ní hodinu přemejšlel co bude dělat , pak se oblíkl a šel se projít ven , vzal s sebou psa kterého dostal ke svým desátinám , byl jako tělo bez duše , celej tejden přemejšlěl co se mohlo asi stát .
v Pátek se rozhodl všechno skončit , napsal vzkaz ', Pavlíno MILUJU TĚ , a nikdy sem tě nepodvedl a ani nechtěl , a nevim jak si mi to mohla udělat . MILUJU TĚ !''
A pak se pořezal , ale neměl toho dost tak zajel tou žiletkou na zápěstí a žízl , tekla krev plno krve , pak zazvonil telefon přišla mu SMSka od Pavlíny , bylo v ní ', za všechno se ti omlouvám a MILUJU TĚ'' . bylo už ale pozdě aby zastavil to krvácení a tak Martin vykrvácel .

P P P

Co se dělo u Pavlíny po tom co se rozešla s Martinem .

Pavlína šla domů , tam si vzala pytlíček bonbónů a vzala si cestovní tašku otevřela skříň a všechno oblečení a doplňky shodila do té cestovní tašky . Zavřela jí a vzala si ještě věci z koupelny , a kus papíru v něm stálo ', Nemůžu tu s tebou sestro dál žít a mamí promiň mi to ale stěhuju se k Anežce (spolužačce ) . SBOHEM Pavlína.''
Zavolala Anežce svojí nejlepší kamarádce ze školy a řekla jí:, že jede k nim na prázdniny že jí to rodina dovolila a jestli by to jejím rodičům nevadilo ,:Anežka řekla že jim nevadí a že u nich může bejt klidně , tak jak dlouho bude chtít ,:
Tak u nich Pavlína bydlela , každém druhej den si chodila pro noviny do trafiky a šla do ní i v osudovou sobotu .
* * *
V sobotu šla Pavlína jako vždycky do trafiky pro noviny , koupila si je a jako vždycky do nich nakoukla a celá se zhrozila když uviděla ten článek s titulkem ', Mladý muž se pořezal a poté si podřízl žíly , měl v ruce vzkaz'' a pod titulkem ',Vzkaz : ', Pavlíno MILUJU TĚ , a nikdy sem tě nepodvedl a ani nechtěl , a nevim jak si mi to mohla udělat . MILUJU TĚ !''

Pavlíně se zalili oči slzami a běžela okamžitě k Anežce domu do pokoje kde měla peněženku , vzala si peníze a vyběhla z baráku pryč , Běžela do nejbližšího obchodu ve kterim měli drogerii a žiletky , našla to co hledala - žiletku samostatně , zaplatila a utíkala zpátky k Anežce domů hodila peněženku do pokoje vzala si list papíru a propisku a utekla do koupelny , na list papíru napsala ,, Taky tě miluju Martine , a rodino moje a tvoje Anežko! - promiňte mi to všichni mám vás moc ráda ale takhle už sem dál nemohla ! K :'( ''

Lehla si do prázdný vany a vytáhla si z kapsy žiletku a podřízla si žíly .

A co z toho vyplívá ? : Nemrhejte svým časem. Ale hlavně ! : nepromrhejte svůj ŽIVOT za LÁSKU .
P.S.: Nemá cenu si brát život , když jsme si svůj život nadali !